Вкручуються шипи

З метою безпеки більшість водіїв вибирають шиповану автомобільну гуму. Однак, якщо не вникати в суть даного питання, то досить складно підібрати найбільш підходящий варіант зимових покришок для свого автомобіля. У зв'язку з цим, рекомендуємо зараз розібратися, що таке вкручуються шипи (вставки), який їх склад і які існують їх різновиди.

вкручиваемые шипы

Кілька слів про склад шипів

Головною складовою вставок виступає карбід вольфраму, а решта - це додаткові компоненти. Правда, про те, що додатково виробники не розповідають нікому. І така секретність абсолютно не дивовижна, так як кожен хоче мати своїм унікальним сплавом. Варто відзначити, деякі виробники шипів досягають таку щільність шипів, яка не тільки з легкістю переносити всі навантаження взимку, але і в теплу пору року зношуються одночасно з протекторами шин. 

Різновиди вкручуються шипів

Сьогодні вставки поділяють на такі три категорії:

  1. Гвоздь. Свою назву отримав через форми. Правда, має багато такі недоліки, як швидкий знос і пошкодження іржею.
  2. Ялинка, також назва була дана через форми, так як зовні вони нагадують хвойні дерева. Цей різновид вставки більш надійніше захищені від розвитку процесів корозії, тому мають більш тривалий термін використання.
  3. Вставки двухфланцеві або трехфланцевие за формою схожі з шипами «цвях», але мають поперечну кромку, яка і фіксує їх надійніше в покришці.

Як встановлюють шипи

Найчастіше, водії встановлюються самостійно шипи при необхідності дошіповкі вже наявного комплекту або якщо виникло бажання самостійно закупити шипи. Як правило, при самостійному монтажі дотримуються наступні принципи дії:

  1. Визначаємо яка саме частина протектора контактує з дорожнім покриттям. Зверніть увагу, що кількість таких місць безпосередньо залежить від безлічі факторів, серед яких варто насамперед виділити діаметр колеса і рівень тиску в шинах. Наступний момент - це визначення кількості рядів, які контактує з землею.
  2. Наносимо розмітку для вкручування шипів. Для цього колесо знімають і за допомогою крейди відзначають місця, де будуть встановлені вставки. Тут важливо перевірити, щоб відмічені точки були розташовані не на одній лінії контакту автомобільної гуми з дорожнім покриттям і лініях паралельно руху. Даний момент дозволить істотно підвищити зчіпні властивості катка з дорогою. Пам'ятайте, що другий шип повинен зачепитися за лід, а не ковзає там, де перша вставка зробила виїмку.
  3. Безпосередньо сама процедура шипования. Робота повинна проводитися в теплому приміщення, щоб автомобільна гума стала м'якою і звести до мінімуму ймовірність появи тріщин. Пристрій для монтажу розташовують щодо покришки під кутом 90 градусів і потім на невеликих швидкостях вкручують шип. Як тільки шуроповерт доторкнувся до гуми - вставка вже встановлена.

Безперечно, вирішувати виключно Вам самостійно встановлювати шипи на своїй гумі, довірити роботу професіоналам або відразу вибрати хороший комплект шиповану гуми.

14 січня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]