Шини Premiorri: британська якість українського виробництва

Марка PREMIORRI

Порівняно недавно на українському автомобільному ринку з'явилася торговельна марка PREMIORRI. Однак, незважаючи на свій юний вік динаміка розвитку даного бренду досить висока. Про високий потенціал компанії свідчить велика швидкість її популяризації. Заснована компанія PREMIORRI була в 2009 році і за шестирічну історію свого існування вона зуміла себе зарекомендувати, як надійного виробника, що випускає якісні бюджетні покришки з тривалим терміном служби.

Родина бренда Premiorri і його виробничі потужності

Батьківщиною бренду PREMIORRI є Великобританія, проте всі виробничі потужності компанії розташовані в Україні. Вся продукція торгової марки PREMIORRI виробляється на території заводу концерну Rosava, який є лідером хімічної автомобільної промисловості в країнах СНД та Європи. Технологія виробництва і модернізація конвеєрної лінії Rosava може сміливо гарантувати відмінну якість автомобільної гуми Преміоррі. Низькі ціни ринку збуту в Україні обумовлені тим, що продукція виробляється на території країни.

Завод Rosava знаходиться в Київській області (Біла Церква). Він займається випуском автомобільних покришок з 1972 року і поставляє свою продукцію по всьому світу (53 країни). Приміром, зимову гуму PREMIORRI ViaMaggiore проводять відповідно з сучасними технологіями Ziasnate і технологією "Z-шипа", які були розроблені фахівцями концерну Росава.

Марка PREMIORRI

Про бренд Premiorri

Ні для кого не секрет, що англійці відрізняються своєю педантичністю, тому все має виглядати бездоганно. Шини Преміоррі тому не виключення. До того ж, вони відмінно справляються з усіма своїми обов'язками, незалежно від погодних умов.

Автомобільна гума PREMIORRI заслужила популярність серед вітчизняних автолюбителів завдяки тому, що постійно впроваджуються в життя передові технології та ідеї, які переймають у багатьох провідних виробників шин. До того ж, технології компанії постійно працюють над підвищенням якості продукції. Крім цього, продукція компанії PREMIORRI користується чималим успіхом і за кордоном, свідченням тому виступає постійне зростання обсягів експорту. Такий успіх компанії обумовлений тим, що кожна покришка - це невеликий витвір мистецтва, над яким наполегливо трудиться колектив інженерів концерну.

Продукція компанії відрізняється міцністю, безшумністю, стійкістю, а також унікальним дизайном. Концерн PREMIORRI сьогодні випускає, як зимові, так і літні шини, що дозволяє власникам автомобілів отримувати задоволення від улюбленого бренду впродовж багатьох років.

Компанія може похвалитись відмінною практичною базою, яка дозволяє їй постійно вдосконалюватися. Її їй надають тісні партнерські відносини з багатьма великими виробниками автомобільної гуми.

Марка PREMIORRI

Асортимент Premiorri

На жаль, компанія PREMIORRI ще не здатна похвалитися широким асортиментом. Поки тільки на ринку представлені дві моделі ViaMaggiore і Solazo. Однак варіацій цих двох моделей досить багато, а саме літні та зимові варіанти, різні варіанти діаметру обода, які варіюються в межах 13 - 19 дюймів, а також фрикційна всесезонна гума та інше.

Для виробництва своїх покришок компанія Преміоррі використовує новітню гумову суміш, у складі якої міститься каучук, натуральні масла і діоксид кремнію. Завдяки вдосконаленій формулі суміші гуми зчіпні якості шин значно краще, що підвищує їх керованість на високих швидкостях і навіть при екстремальних погодних умовах.

Одним словом, шини PREMIORRI - це добре продумана продукція, яка повністю відповідає потребам сучасного ринку, а також зносостійка і вельми доступна за ціною.

Марка PREMIORRI

Про технологіях Premiorri

Технологія Silica heat optimal - це ноу-хау PREMIORRI Solazo, яке відрізняється унікальним складом гуми. Чудове зчеплення протекторів в спеку і проливний дощ, а також високу зносостійкість забезпечує кремнекислотним наповнювач Ultrasil 7000 GR. А ось відмінну курсову стійкість забезпечує центральне ребро, яке посилено. Воно також гарантує високу маневреність і безпеку навіть на великій швидкості.

У даній технології також оптимізувати пляма мультірадусного малюнка протектора. Все це забезпечує максимальне зчеплення, рівномірний знос малюнка на протекторах, а також дозволяє істотно підвищити пробіг. Боковина також захищена на молекулярному рівні. Унікальний склад гуми дозволяє захистити покришки від порізів і бічних ударів. Мова йде про високо структурному техвуглецю в поєднанні із захистом від старіння Santaflex 6 PPD.

Марка PREMIORRI

А ось ноу-хау PREMIORRI ViaMaggiore є технологія Zeasnate, яка забезпечує відмінне зчеплення зимової гуми. При цьому навіть при низьких температурах зберігається еластичність. У гумових сумішах є в складі кремніекіслотний наповнювач Zeasnate, натуральний каучук (до 80%), а також зовсім екологічно чисті масла Nytex.

Також PREMIORRI ViaMaggiore відрізняється унікальною геометрією малюнка на протекторі. Мова йде про гумовому Z-шипі, які врізається в укочений сніг і тим самим забезпечує безпечне і безшумний рух. До того ж, такі покришки не руйнують дорожнє покриття.

10 листопада 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]