Преміальні литі диски

Кожен водій прагне створити унікальний і неповторний вигляд свого автомобіля. А що зможе якнайкраще показати його статус і престиж. Це звичайно-ж використання ексклюзивних колісних дисків. Саме завдяки їм можна надати особливий характер своєї машини.

Які диски вважаються преміальними

На відміну від виробників автомобілів, які ставлять диски згідно геометричних параметрів виробники преміальних дисків пішли далі. Ви можете підібрати виріб, який було розроблено виключно під певний автомобіль. При цьому якість подібних конструкцій на порядок вище. Крім того, кожен виробник преміальної продукції прагне створити свій неповторний стиль, який виділить їх виріб на тлі інших.

Премиальные литые диски

Яким виробникам преміум сегменту віддати перевагу

Сьогоднішній ринок представлений більш сотнею компаній, що займаються виробництвом автодисків. Багато з них відомі широкому кола, і багато і немає. Є навіть невеликі підприємства готові випустити вироби на вашу дизайну і тільки для вас. Але мова піде не про них. Серед великих компаній, що випускають продукцію преміум класу відзначимо наступних:

  • - BBS;
  • - Sparco;
  • - Delta 4 * 4;

Це ще не повний список, і може бути розширений. Що стосовно перерахованих вище, то кожна з компаній має свій неповторний і характерну стиль. Давайте трохи познайомимося з кожним з них.

BBS

Ця німецька компанія почала свою історію в 70-х роках минулого століття. Назва складається з імен її творців і міста в якому вона розташована. Продукція, що нею вироби мають яскраво виражений стиль ретро і призначені для авто представницького класу і ретро машин.

Delta 4 * 4

Також німецька компанія. Ці хлопці мають сорокарічну історію і займаються випуском товарів виключно для бездоріжжя. Їх диски мають підвищену витривалістю і неперевершеним зовнішнім видів. Недарма багато ралійні команди використовують їх для комплектації своїх автомобілів.

Sparco

Продукція цієї компанії не має яскраво вираженого стилю. Вони випускають вироби практично всіх форм і розмірів. Завдяки цьому їх набувають любителі швидкої їзди у всіх країнах. І саме цей бренд вважається законодавцем спортивних коліс.

У всьому цьому розмаїтті преміального сегмента кожен водій зможе знайти для себе щось особливе.

2 березня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]