Історія "Супутника" ВАЗ 21099

Для початку варто було б трохи розповісти про історію такого автомобіля як ВАЗ "Супутник". Виробництво даних автомобілів почалося ще в далекому 1990 році. На момент виробництва вводилися модернізації, щоб модель не втрачала свою актуальність. При виробництві моделі ВАЗ 21099, були внесені невеликі коректування моделі, щоб залучити якомога більше уваги. Серед них варто підкреслити додавання в модель комплектацію різних двигунів, на 1,3 і 1,5 літра. Були моделі з восьми циліндровими двигунами, але через їхню високу ціну вони особливо не продавалися. До ряду переваг варто підкреслити модифікацію 97-го року, яка була оснащена двосекційним роторним двигуном.

На сьогоднішній день, їх виробництво було припинено. Компанія порахувала модель не надто затребуваною.

Сама модель відноситься до передньопривідним типам автомобілів малого класу. Важливо наголосити на тому, що даний ВАЗ 21099, є найбільш великогабаритної моделлю.

Диски на ВАЗ 21099

ВАЗ 21099

Ви, щасливий власник автомобіля ВАЗ і все подумує, щоб такого змінити в своїй машині, щоб вона стала більш привабливішою? Все дуже просто, варто лише змінити стандартну комплектацію дисків на новішу і свіжу.

Литі диски на ВАЗ 21099 - характеризуються невеликою вагою, що позитивно впливає на підвіску і загальний рівень маси автомобіля. Іншими словами, даний тип дисків дозволяє трансмісії здійснювати набагато більше обертів коліс. Крім цього, литі диски допускають більш точний контроль над колесом під час водіння.

Важливим фактором для любителів заправляти свою машину якісним паливом, буде наступне - литі диски не так сильно навантажують трансмісію, а та в свою чергу двигун.

Вище були перераховані технічні переваги литих дисків, але візуальні так і не були відзначені, а це дуже важливо, тому що вони володіють різноманітною стилістикою і представлені в широкому варіанті, на відміну від стандартних.

Але, на жаль, як і завжди, дані диски мають мінусів, але вони незначні на тлі ряду плюсів. Даним мінусом є те, що вони не здатні витримувати великі навантаження. У тому, плані, що при попаданні колеса в яму на високій швидкості, може станеться сильний тиск на диск і вони не витримають і тріснуть. На жаль, даний тип дисків майже не піддається ремонту, так як це сильно дорого і довго.

Але, ми вам дуже рекомендуємо купити сталеві диски на ВАЗ 21099, так як вони практичніше і набагато дешевше литих варіантів. Крім цього вони виготовлені з високоякісного металевого сплаву, який здатний витримувати великий поріг навантаження, до того ж він стійкий до корозії.

Купити диски на ВАЗ, дешево

Купити диски на автомобіль ВАЗ 21099, за вигідною ціною та без зайвих проблем, ви зможете на нашому сайті. Для Вас надається величезний вибір якісного і красивого товару. За якість можете не турбується, так як ми дорожимо своїми клієнтами.

Підбиваючи підсумки

Перед покупкою дисків на ВАЗ 21099, варто подумати, для яких саме цілей ви їх купуєте. Багато хто робить помилку, так як, толком не розібравшись для чого їм потрібна зміна стандартних дисків, набувають їх і після шкодують про свій вибір. Саме тому важливо заздалегідь визначиться з вибором. Якщо вам важлива лише швидкість, і ви їздите в основному по місту, то для вас ідеальним варіантом будуть литі диски. Як правило вони естетичні, а це важливо для багатьох.

Але, якщо автомобіль вам необхідний тільки для роботи і їзди за місто, де не завжди є якісна дорога, то вибір очевидний - сталеві диски. Тому, що вони виготовлені з високоякісного матеріалу, здатні витримувати великі навантаження, до того ж вони продовжують життя ходової.

31 липня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]