Чим відрізняється оригінальний диск від так званої репліки?

Нерідко автомобілісти планують змінити оригінали на аналоги тільки після того як дізнаються, чим відрізняється оригінальний диск від так званої репліки. Відмінності між ними мінімальні (візуально, технічно), але вартість оригінальних виробів кардинально відрізняється від реплік - в 2-3 рази більше. Якщо автомобіліст орієнтований тільки на продукцію автоконцерну з логотипами, то він купує оригінальні автодиски, переплачуючи, але не отримуючи взамін підвищену якість продукції. По суті 100% доданої вартості до ціни репліки - це надбавка за те, що на литий диск буде поставлений логотип (Мерседес, БМВ, Опель і т.д.). Як то кажуть: «Нічого особистого - це бізнес!».

Чем отличается оригинальный диск от так называемой реплики

Репліка - переваги


Як диски, так і інші автодеталі, які іменуються «репліка», можуть виготовлятися на тому ж заводі, в сусідньому цеху, що і оригінальні комплектуючі. Але технологічний процес їх виготовлення не передбачає нанесення логотипу, що знижує вартість репліки в порівнянні з оригінальними автозапчастинами. Серед інших відмінностей варто відзначити незначні розбіжності в дизайні - вони можуть бути настільки мінімальними, що недосвідчений автомобіліст може не помітити. Це робиться для того щоб власник бренду не мав підстав для подачі позову до судових органів щодо заводу, який випускає репліки.


Основні переваги реплік:

  • - ціна нижче в 2 рази за вартість оригінальних виробів;
  • - можливість установки на різні моделі автомобілів, на відміну від оригінальних варіантів - вони підходять тільки для однієї марки;
  • - якість приблизно те ж, що і оригінальних виробів, але за умови що репліка куплена нема за мінімальну вартість - найдешевші литі автодиски недоцільно порівнювати.

Крім реплік існують брендові диски - ціна середня між оригіналами і репліками, виробляються переважно в Німеччині, Італії, мають високу якість виконання, мають хороші ходові характеристики. У автомобіліста завжди є вибір - купувати моделі подешевше або подорожче, вибирати брендові італійські, німецькі, американські моделі або зупинитися на виборі коліс з Піднебесної, де виготовляється 100% реплік і майже 95% оригінальних комплектуючих для автомобілів всіх автоконцернів.

11 січня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]