Секретки

Секретки

"Секретки" - це один з дієвих пристроїв, що використовуються для захисту автомобільних колісних дисків. Секретні болти практично не мають відмінностей від своїх аналогів, за винятком нестандартної головки. Для того щоб відкрутити ці болти потрібен спеціальний ключ. Сучасний ринок автовласникам надає різноманітний вибір "секреток", діапазон яких досить широкий і в окремих випадках навіть досить високий. Причиною тому виступає складність конструкції цього секретного захисного пристрою для автомобільних коліс. Головка в секретці порожниста зі специфічною проточкою. За неї добре чіпляти фіксатори, що утримують зовнішню сорочку, яка при цьому вільно обертається.

Як вибрати секретки дорогі чи дешевi?

Безперечно, установка бюджетних "секреток" - це економія кошти, проте для їх відкручування злодієві цілком достатньо однієї хвилини. При цьому, для цього навіть не потрібно спеціальний ключ. З легкістю відкрутити дешеві "секретки" можна за допомогою банального газового ключа. Сучасному споживачеві пропонуються секретки з крутяться кільцем, які перешкоджають їх подцепленний. Саме тому вибирати потрібно секретки, у яких є зверху захисне кільце. Правда, їх вартість вже буде вищою.

Варто відзначити, що секретки з внутрішнім пазом часто створюють своїм власникам якісь проблеми. У холодну пору року вони забиваються брудом або льодом, що тягне за собою складності в откручивании колеса. У такому випадку краще вибирати болти, розраховані на зовнішній ключ. Не виключені випадки зривання секреток з внутрішнім пазом на шиномонтажах. Одним словом, від дешевих секреток краще відмовитися, так як вони тягнуть за собою проблеми аж до висвердлювання.

Віддавайте перевагу комплектам з чотирма болтами і двома ключами. До того ж, комплекти секреток, ціна яких буде вище, пронумеровані. При цьому кожна партія має свою унікальну комбінацію.

Секретки

Критерії вибору "секреток"

Отже, для вибору надійної секретки варто керуватися наступними критеріями:

  • 1. Головка "секретного" болта повинна бути низькою.
  • 2. Наявність захисного кільця.
  • 3. Висока міцність металу для виготовлення даного виробу.
  • 4. Простий механізм без будь-яких отворів, пазів, прорізів та іншого, так як все це досить швидко забивається брудом.
 

Секретки

Відкручувати секретки: рекомендації бувалих професіоналів

Ні для кого не секрет, що трапляються ситуації, коли потрібно відкрутити болти, які кріплять колесо, а секретка відсутня. Як же бути в такій ситуації? Як варіант, можна взяти кілька різних наборів накидних ключів - головок, і спробувати підібрати той, який підійде по конфігурації. Таким чином, ви зможете зняти колесо з мінімальними втратами. Також допускається використання пассатижей великого розміру або трубного ключа. З їх допомогою можна спробувати розчавити обідок і так відкрутити кріпильний болт. Правда, за умови, що диски у вас штамповані, так як на литих дисках секретки, часто втоплені в тунелі.

Варто відзначити, що ситуація з литими дисками ще скрутна тим, що його не можна пошкодити, так як вартість такого диска навіть вище, ніж самої шини. У такому випадку доведеться задовольнятися головками.

Секретки

У тому випадку, якщо візерунок досить мудрий, а також вона обладнана щільним кільцем, який закривається доступ до "тіла" головки, то вам доведеться, прикмети дриль з високоміцним свердлом, так як для виготовлення секретки використовують високоміцної легованої сталі. Її ж, як відомо, здатне взяти не кожне свердло.

Якщо ж просвердлити серцевину, то дірки можна забити Г-подібними шестигранниками або наконечником від стандартної хрестоподібної викрутки. Тут головне, щоб розміри відповідали дірці, що була висвердлите.

12 жовтня 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]