Чи збираєте ви диски з шинами або як уникнути додаткових розтрат

Зміна сезонів року для автомобілістів завжди пов'язана з необхідністю заміни річного комплекту шин на зимовий. При цьому, варто не втратити час, і провести всі роботи ще до настання стійких морозів або ж теплу погоду.

У плані процесу установки нового комплекту гуми, є дві категорії водіїв. Перша група вважає за краще мати кілька наборів покришок, які встановлюються на одні і ті ж диски, друга ж - зберігає колеса в зборі. Кожен з варіантів має право на існування, але варто знати про ризики, які є в обох випадках.

Собираете ли вы диски с шинами

Це працює

Щоб звільнився набір шин (незалежно від наявності або відсутності на них дисків) залишався придатним до експлуатації в наступному сезоні, варто пам'ятати про основні правила їх зберігання:

  • - прямі сонячні промені активно руйнують структуру каучуку, призводять до втрати еластичності і суцільності вироби за порівняно короткий проміжок часу;
  • - неприпустимо розташовувати покришки біля опалювальних приладів. В обов'язковому порядку повинно бути витримано відстань не менше 1 метра;
  • - слід попередньо вимити колеса. Це дозволить прибрати механічні засмічення, ретельно оглянути поверхню запчастини і переконатися в їх цілісності.

Також, подбайте про роздільне зберіганні автогуми і побутової хімії, яка може завдати непоправної шкоди їх експлуатаційними якостями.

Розділяй і володарюй

Якщо ви віддаєте перевагу роздільне збереження покришок і ковзанок, то пам'ятайте, що шини в такому випадку:

  • - не можна складати одна на іншу, так як з часом нижня виріб буде деформуватися;
  • - з тих же причин не рекомендується підвішувати покришки;
  • - найкраще вертикальне розташування порожніх деталей і періодична зміна їх стану (варто час від часу провертати колесо).

Так ви будете впевнені в їх придатності для установки в наступному сезоні.

З дисками надійніше

На думку експертів, зберігання покришок на Автодиски більш оптимальний варіант, який дозволяє:

  • - уникнути можливості деформації гуми;
  • - зменшити ступінь механічного пошкодження дисків верстатами на СТО при проведенні процедури разбортірованія і забортовкі;
  • - розширити варіанти розташування деталей: допустимо не тільки складати колеса стопкою, але також підвішувати їх, що є найбільш розумним рішенням.

Як зберігати сезонну гуму, вирішує кожен автовласник самостійно. Головне пам'ятати про можливі ризики і запобігти їх появі.

29 квітня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]