Тест літніх покришок 195/65 R15 від німецького автоклубу ADAC

У першому, проведеному в 2017 році, тесті автомобільних шин, експерти німецького автомобільного клубу ADAC порівнювали шістнадцять моделей літніх покришок, типорозмір яких становить 195/65 R15. Вони призначені для компактних і середньо розмірних моделей автомобілів. Всі шини мають індекс V, який свідчить про те, що такі покришки можна сміливо використовувати на швидкості до 240 км / год. Їх встановлювали на автомобіль Volkswagen Golf 7.

За результатами тестування майже третині учасників була поставлена оцінка «добре». Це моделі Pirelli, ESA-Tecar, Goodyear, Bridgestone і Continental. Всі ці моделі не відрізняються будь-яким явними недоліками. Щодо сильних сторін, то, наприклад, покришки Continental здивували своїми відмінними зчіпними характеристиками на мокрій дорозі, а Pirelli - високою стійкістю до зносу.

Окремо варто виділити маловідому на автомобільному ринку гуму ESA-Tecar. Ці покришки відмінно виступили за всіма параметрами. Правда, варто сказати, що всі перераховані вище шини поповнили список лідерів, що складаються з престижних і широкого відомих брендів автомобільної гуми.

Оцінки «задовільно» удостоїлися дві третини моделей.

Головною причиною зниження оцінки виступають слабкі результати на мокрому дорожньому покритті. Правда, новинка від Aeolus, а також покришки від Maxxis відзначилися відмінними показниками і на сухому, і на мокрому дорожньому покритті, а ось показник зносостійкості вельми високий.

Слабкістю на мокрій поверхні відзначилися покришки Nokian і Dunlop. Правда, останні відмінно виступили на сухій дорозі. Через низьке зчеплення на мокрій поверхні і високого рівня зносу свої бали втратила і гума Kumho. Також деякі складності на мокрому дорожньому покритті були у таких моделей гуми, як Hankook, Sava та Michelin.

Варто відзначити, що покришки Michelin відрізняються досить вражаючою стійкістю до зносу. А ось і на мокрому, і на сухому асфальті вельми слабо виступили такі покришки, як Semperit і Vredestein.

Оцінка «посередньо» в 2017 році дісталася лише покришкам GT Radial. Вони відрізняються слабкими результатами на мокрій дорозі.

Однак незважаючи на результати тестування дуже важливо також прислухатися до думки професіоналів інтернет-магазину «АвтоДіскіUA». Досвід роботи в даному напрямку дозволяє з легкістю підібрати необхідний варіант покришок для вашого автомобіля!

10 березня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]