Чому легкосплавні диски краще стальних

Незважаючи на те, що більшість автомобілей сходять з конвеєра оснащеними стальними дисками, лаври слави достаються легкосплавним побратимам. На світовому ринку подібного роду продукція представлена доволі широко. Ось чому серед багатьох споживачів і виникає питання, литі диски чи стальні що краще вибрати?

Інноваційні технології дозволяють створювати розміри даної комплектації максимально наближеної до оригіналу. Ось чому зовсім не дивно, що легкосплавні диски, обзавелися великою кількістю шанувальників, як серед власників бюджетних автомобілей, вітчизняного виробництва, так і серед власників агрегатів ведучих зарубіжних торгівельних марок високої цінової категорії.

Що собою представляють легкосплавні диски?

Безперечно, для розуміння, який з варіантів краще, необхідно розібратись, що таке легкосплавні диски. Ці диски виготовляють з використанням особливих технологій.

Спочатку в спеціально підготовлену форму відливають рідкий сплав, після застигання якого виконують механічну обробку та провіряють на наявність мікротріщін. Слідкуючий етап – це грунтовка та фарбування виробу, яке придає йому стильний зовнішній вигляд та підвищує міцність. Для тестування використовують різне сучасне обладнання, що дозволяє гарантувати відмінну якість продукції.

А, що таке стальні диски тоді, запитують автовласники. Під таки типом дисків мають на увазі міцний виріб, виготовлений шляхом штампування. Для їх виготовлення використовують доволі міцний матеріал – сталь. Важливо, що такі диски доволі дешеві і разом з тим міцні, тому практично всі сучасні автомобілі сходять з конвеєра саме з такими автомобільними дисками.

Відмінсть литих дисків від стальних

І давайте розберемося, чому легкосплавні диски так популярні і чим відрізняються стальні диски від литих. Серед основних відмінностей потрібно виділити вагу, ціну і зовнішній вигляд.

Відносно ваги, то литий диск у середньому легше на 30-40% ніж стальний побратим, що позитивно діє на керування автомобілем та зменшує нагрузку на підвіску. По зовнішньому вигляду литі диски доволі гарні і можуть стати головною прикрасою автомобіля, що стає мотивацією для їх покупки. Правда, за все це потрібно платити, тому литі диски по ціні в рази переважають сталеві аналоги.

Які диски вибрати на свій автомобіль вирішувати вам!

18 серпня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]