ЯК ОБРАТИ ЛІТНЮ ГУМУ?

З приходом весни перед кожним сучасним автомобілістом виникає досить закономірне питання: яку літню гуму вибрати для свого автомобіля? Адже важливо, щоб вона була якісною і при цьому служила довго. Безумовно, до цієї справи потрібно підходити з усією відповідальністю.

Сподіваємося, нижче представлені рекомендації експертів магазину «АвтоДискиUA» допоможуть у цій нелегкій справі.

підібрати літню гуму

ПАРАМЕТРИ ЛІТНЬОЇ ГУМИ

Перш ніж відправитися в магазин за новими шинами, настійно рекомендуємо вивчити маркування старих шин, так як дуже важливо, щоб придбана гума підійшла до ваших дисків. Перше, на що варто звернути увагу – це радіус автомобільного диска. Він позначений літерою «R» (R14, R16 тощо). Після звертаємо увагу на показники ширини і висоти. Вони позначені цифрами (185/65 або 195/55 тощо).

РІЗНОВИДИ ЛІТНЬОЇ ГУМИ

Розібравшись із параметрами автомобільних шин, необхідно визначитися з типом їх протекторів. Літня гума представлена в трьох типах протекторів:

  • 1. Спрямований малюнок.Шини передбачають спрямований малюнок, який сприяє виведенню води з-під коліс автомобіля в різні сторони. Ідеальний варіант для мокрого асфальту, який характеризується високоякісним зчепленням із дорожнім покриттям. А ось для сухих доріг гума з направленим протектором слабенька.
  • 2. Симетричний малюнок.Його відносять до класичного варіанту. Вони більш орієнтовані на сухий асфальт, але при невеликих швидкостях здатні непогано відводити воду й триматися на трасі (в місті). Також літні шини з симетричним протектором відносяться до економ-класу, тому досить популярні серед великої кількості автомобілістів.
  • 3. Асиметричний малюнок.Є оптимальним варіантом протектора літньої гуми. Такий протектор здатний одночасно добре відводити воду й триматися на сухому асфальті. Крім цього, такий вид літньої гуми більш безшумний, на відміну від своїх аналогів.

Підводячи підсумки вищесказаного, можна сміливо заявити, що ідеальний варіант – літні шини з асиметричним протектором. Однак вони мають один дуже істотний для багатьох недолік – висока ціна. Направлений протектор для наших доріг зовсім не є актуальним, так як дороги в Україні рідко бувають мокрими. Отже, оптимальний варіант для українських доріг – це шини з симетричним протектором.

Однак пам'ятайте, що вибір завжди за вами!

16 березня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]