Як підібрати автодиски

Одним з найважливіших елементів будь-якого автомобіля виступають колісні диски. Їх завдання забезпечити комфортність руху і безпеку, тому підбирати їх потрібно дуже відповідально. На жаль, навіть багато досвідчених водіїв не завжди знають, як підібрати диски на авто, на що варто звернути увагу. Для полегшення завдання менеджери компанії «АвтоДіскіUA» вирішили в одному місці зібрати всі тонкощі і правила, що стосуються вибір автомобільних дисків.

Як вибрати автомобільні диски за параметрами?

При виборі колісного диска потрібно керуватися рекомендаціями виробника. Якщо ж у Вас по будь-яким причин немає керівництва по експлуатації до автомобіля, то при виборі катка назвіть нашому фахівцеві модель і марку. Він допоможе з вибором. Підбираючи автомобільний диск враховують такі параметри:

 1. Виліт диска (ЕТ) або винесення. Цей показник означає відстань від площини, що проходить крізь центральну вісь ширини колісного обода, до місця прилягання до маточини. Межа вимірювання, як правило, до п'яти міліметрів. Якщо виліт великий, то дуже важливо приміряти диск. В іншому випадку колесо буде впиратися в колісну арку, підкрилки та інші елементи підвіски або гальмівну систему. Якщо цей параметр не дотримуватися істотно погіршується стійкість транспортного засобу.
 2. Кріпильне отвір для дисків (PCD) позначає кількість отворів, необхідних для посадки диска на маточину. Можна сміливо сказати, що це один з головних показників і саме на нього часто автомобілісти і спираються. Адже не на всіх моделях автомобілів можна змінити кріпильні болти. Зверніть увагу, що поруч з кількістю болтів варто ще одна цифра і вона позначає діаметр відкрутитеся. Підбирати болти варто рекомендованого діаметра. Припустимо відхилень в пару міліметрів і в більшу сторону, але тут збільшується ймовірність нещільного прилягання ковзанок або їх перекіс.
 3. Посадковий діаметр диска (DIA) позначає точний діаметр центрального отвору катка для посадки на маточину. Зміни допустимі, але незначні і тільки в більшу сторону.
 4. Монтажний посадковий діаметр (R) означає діаметр диска в дюймах. Брати диски більше рекомендованих виробником не варто, так як це негативно позначається на ходової, підвісці і має геометричну несумісність.
 5. Ширина диска (J) вказана в дюймах. Даний показник важливий при підборі шин, так як гума розрахована на застосування з певними катками.

Якщо Ви ніяк не можете самостійно визначитися з основними параметрами, то краще звернутися за допомогою до менеджерів «АвтоДіскіUA», а не купувати перший-ліпший.

Як правильно вибрати автомобільні диски по типу?

Как правильно выбрать автомобильные диски

Все колісні диски поділяються на три типи:

У брешемо сильного удару колеса мнуться, що дозволяє їх швидко відновити. Щодо недоліків, то це зовсім непривабливий зовнішній вигляд і досить велику вагу. Одним словом, це суто функціональне виріб.

 1. Литі колеса найбільш популярні. Для їх виготовлення використовують легкі сплави. Як правило, це алюмінієві сплави. За рахунок простої технології виготовлення диски, литі відрізняються різноманітними і навіть оригінальними формами. Вага катка - це ще одна значуща перевага коліс перед іншими побратимами. Правда, є і мінус - це низька ремпрігодность - при сильному механічному пошкодження колеса не мнуться, а тріскаються. Безперечно, сучасні технології пропонують можливості у вигляді прокатки і зварювального ремонту, але гарантувати відмінний термін служби немає можливості.
 2. Штамповані диски - це той варіант, коли виникає питання, як вибрати автомобільні диски, щоб була доступна ціна. Як правило, вони йдуть в стандартній комплектації бюджетних автомобілів. Для надання їм привабливого вигляду, найчастіше, використовують ковпаки. Серед достоїнств варто виділити:
  • низьку вартість;
  • високу ремонтнопригодность.
 3. Ковані диски - це найдорожчий і якісний тип ковзанок. Для його виробництва застосовують метод гарячого об'ємного штампування. Він забезпечує воістину ідеальну структуру металу, що характеризується малою вагою і високою міцністю. Якщо виникає питання про те, як підібрати диски для авто, щоб вони виглядали оригінально і навіть ексклюзивно, то ковані диски дійсно вірне рішення. Адже через високу ціну вони мало поширені.

Який варіант ковзанок вибрати вирішує кожен власник автомобіля самостійно. Адже все залежить від вимог до виробу і певного бюджету.

Де і як правильно підібрати автомобільні диски?

Как правильно выбрать автомобильные диски

Підібрати хороші диски Ви можете самостійно на сайті «АвтоДіскіUA». Все що необхідно так це в спеціальну форму внести модель, марку і рік випуску автомобіля. Наша програма сформує для Вас список, з якого і виберете найбільш підходящий варіант.

Якщо ж Ви заплуталися в представленій різноманітність моделей і потребуєте допомоги кваліфікованого фахівця, то зв'яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним способом: за телефонами, що вказані в розділі «контакти» або за допомогою форми зворотного зв'язку. Вони нададуть повну інформацію по кожній поданій моделі. А Ви вже зможете виходячи з цього зробити свій вибір!

24 Трав 2018
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]