Чи витримає навантаження ця шина на моєму автомобілі?

Вибір шин на автомобіль – це досить важливе питання для кожного сучасного автолюбителя. Адже якість дорожнього покриття в нашій країні залишає бажати кращого. Та й манера їзди у багатьох агресивна. Одне з найбільш поширених питань - як вибрати автомобільну гуму, щоб бути впевненим у її здатності витримати покладене навантаження?

Експерти магазину «АвтоДискиUA» вирішили допомогти споживачеві розібратися в даному питанні.

ІНДЕКС НАВАНТАЖЕННЯ ШИН - ЩО ЦЕ?

Індекс допустимого навантаження автомобільної гуми є умовним параметром. Деякі виробники на своїх шинах можуть вказувати повну розшифровку цього показника. Приміром, на гумі може бути написано MaxLoad, що означає максимальне навантаження, а поруч вказана подвійна цифра в фунтах і кілограмах. Важливо і те, що деякі представлені на автомобільному ринку шини можуть передбачати різне навантаження, яке залежить від того, де встановлена шина: на передній або задній осях.

Як правило, індекс максимального навантаження шин вказано на бічній стороні гуми. Він знаходиться після позначень типу шини і її розміру, який зазначений у вигляді числа.

ЯК САМОСТІЙНО ВИЗНАЧИТИ ІНДЕКС НАВАНТАЖЕННЯ ШИНИ?

Варто відзначити, що вирахувати максимальний індекс навантаження шини для свого автомобіля під силу кожній людині. Для цього вам будуть потрібні:

  • 1. Спеціальна таблиця.
  • 2. Показник маси автомобіля.

индексы нагрузки шин

Отже, загальну масу машини ділимо на 2 і до отриманої суми додаємо 10%. Потім беремо спеціальну таблицю і по ній знаходимо отриманий результат при обчисленні, який і є індексом навантаження автомобільної гуми.

Як варіант, можна вибирати шини для свого автомобіля з більш високими показниками навантаження. В такому випадку збільшується термін їх служби, але при цьому якість їзди буде значно нижче. Тому вибір тільки за вами!

16 березня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]