Скільки коштує пофарбувати автомобільні диски?

Одним з уразливих місць автомобіля на сьогоднішній день виступають колеса. Адже саме на них приходиться найбільша кількість механічної дії. Через це зовнішній вигляд ставати не таким привабливим. Однак рішення даної проблеми все ж існує!

Для цього беремо фарбу для фарбування дисків і творимо. І тут закономірно виникає питання скільки коштує пофарбувати автомобільні диски. Ціна залежить від безлічі факторів і про них ми сьогодні поговоримо.

сколько стоит покрасить автомобильные диски

Кому довірити фарбування дисків?

Саме на формування кінцевої вартості безпосередньо впливає те, кому Ви довірите виконання роботи по фарбування своїх ковзанок. Безперечно, найдешевшим варіантом буде самостійна фарбування. Ціна послуг гаражних «майстрів» буде дорожче, а вже в сертифікованому автосервісі роботі буде за вартістю на порядок вище. Тут сказати, що самостійна забарвлення дисків буде куди гірше, ніж в умовах гаража і навіть автосервісу буде неправильно. Однак відмінності все ж будуть. Навіть тому що фарбування не ручне, а за допомогою спеціального обладнання. Однак, якщо дотримуватися всі тонкощі фарбування, то не так і помітні відмінності.

сколько стоит покрасить автомобильные диски

Скільки коштує пофарбувати диски на авто або поговоримо про матеріали

Другий фактор має безпосередній вплив на кінцеву вартість - це матеріал, а саме яку фарбу Ви виберете для роботи. Сучасний ринок пропонує широкий варіант фарб, які відрізняються за своїм складом, а також призначенням.

  1. Порошкова фарба - найбільш популярний варіант через свого тривалого терміну служби і стійкості до негативних впливів. До плюсів варто віднести можливість використання практично для будь-яких типів ковзанок. Щодо нестачі - це необхідність в спеціальному обладнанні. Відповідно до технології порошковий барвник необхідно розплавити при температурі, що досягає 200 градусів. Через це даний варіант фарбування не застосовуються для алюмінієвих дисків, так як вони можуть деформуватися. Та й виходить, що може бути застосована така фарба тільки в умовах автосервісу.
  2. Акрилова фарба - це оптимальний варіант для тих, кого цікавить скільки коштує пофарбувати диски на авто і ціна потрібна найбільш бюджетної. Адже фарбу можна наносити самостійно. Придбати її можна в аерозолях, але при необхідності можна працювати і з фарбопультом. Серед переваг варто відзначити доступну ціну, ефективний захист дискового покриття від негативного впливу дорожніх реагентів. Правда, не варто забувати, що термін служби акрилу недовговічний, але багато що залежить від дотримання технології нанесення фарби.
  3. Гумові фарби дуже популярні серед шанувальників автомобільного тюнінгу. Такий варіант фарб досить універсальний і може застосовуватися на різних типах матеріалів. Одним з переваг виступає те, що поверхня можна зробити, як матовою, так і глянсовою. Крім цього, на ринку представлена ​​гумова люмінесцентна фарба, яка протягом дня накопичує світло і в темний час доби його віддає. Представлена ​​вона в аерозольних балончиках, що вельми зручно у використанні.

Інші фактори, які впливають на вартість фарбування дисків

Відповідаючи на питання скільки коштує пофарбувати диски авто також буде не зайвим врахувати й інші важливі моменти, серед яких варто виділити:

  • - розмір колісних дисків;
  • - кількість кольорів;
  • - чи є необхідність наносити кант, світловідбиваючий склад, ефект «золота», фарбу «хамелеон».

Таким чином, сказати точну вартість, як Ви розумієте, досить складно, так як на підсумкову вартість впливає маса чинників, які необхідно скласти

12 липня 2018
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]