Як вставити шипи в зимову гуму?

Активне використання зимової шипованої гуми тягне за собою випадання шипів. У зв’язку з цим, у багатьох власників автомобілів виникає багато запитань, серед яких, а як вставити шипи в зимову гуму, можливо це зробити або потрібно купувати тепер вже нові покришки.

Адже із-за випадання шипів знижується керованість автомобіля, його стійкість під час їзди, а також негативно впливає на їх термін придатності. Безперечно, можна встановити шипи і самостійно. Головне, ознайомитись з цією процедурою і в цьому вам допоможуть менеджери інтернет-магазину «Авто Диски UA».

Інструкцiя: як установити шини на гуму

І так, якщо ви вирішили самостійно «повернути» на місто шипи на своїх покришках, то ця інструкція про те, як встановити шипи в гуму розроблена спеціально для вас:

як самостійно вставити шипи в гуму

  • 1. В першу чергу очищуємо отвір, куди будемо вставляти шип. Він повинен бути чистим та сухим.
  • 2. Проводимо ретельний огляд отвору, щоби запевнитись, що він не «розбитий». В противному разі шип дуже швидко знову випаде. Щоб цього уникнути рекомендуємо отвір злегка залити клеєм.
  • 3. Встановлюємо безпосередньо сам шип. Для цього використовуємо плоскогубці і докладаємо небагато зусиль, щоб максимально закріпити шип на покришці.

Якщо ви побачили, що назовні виходить невелика кількість клею, то не треба хвилюватись, так як це є нормальним явищем.

Ось вам і відповідь на те, як установити шипи на гуму. З іншими шипами, що випали на зимовій гумі, рекомендується виконати теє саме.

Цей нехитрий спосіб дозволить вам значно зекономити сімейний бюджет, поїздивши на старій гуму значно довше. Купити шипі ви зможете в нашому інтернет-магазині «Авто Диски UA», а також отримати кваліфіковану консультацію по їх встановленню.

2 вересня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]