Хто виробляє диски Alutec?

Бренд Alutec – це відміна якість виробу, яка перевірена часом. Диски Alutec, країна виробник яких Німеччина, з’явились на світ в 1996 році. За два десятиліття компанія завоювала довіру мільйонів автолюбителів не тільки Європи, але і країн Азії та США. Адже в неї дійсно чудова репутація по виробництву кісних катків по доступній ціні. В Україні їх можна купити від 1997 гривен.

Вся продукція виготовляється по сучасним технологіям, які інженери компанії постійно удосконалюють. Це потрібно, щоб мінімізувати вагу коліс і одночасно з цим зробити їх значно простіше. Ось тому Alutec диски відгуки відносно якості та зношуваності мають виключно позитивні. Для українських низькоякісних доріг це дійсно ідеальний варіант коліс.

Особливу увагу варто приділити і дизайну цієї дискової продукції. Тут спеціалісти потрудились на славу, запропонувавши покупцям широкий вибір моделей та типорозмірів. Діапазон останніх коливається в межах 14 – 20 дюймів та повністю представлений в нашому інтернет-магазині.

Чому литі диски alutec R16 або інший розмір варто купувати в компанії «АвтоДискиUA»?

Варто відмітити, що саме шістнадцяти дюймові диски, найчастіше купують в нашому інтернет-магазині і вони завжди є в наявності. Та й ціна на них, як і на інші розміри, адекватні. Серед умов співпраці з нашою компанією варто виділити:

  • - актуальні ціни;
  • - відсутність предоплат;
  • - зручність зв’язку з менеджером магазину – дзвонити взагалі не обов’язково, можна просто залишити заявку на зворотній дзвінок;
  • - кваліфікована безкоштовна консультація спеціалістів та допомога у виборі дисків.

Бажаємо вам приємного вибору ідеального комплекту коліс!

alutec диски отзывы

20 грудня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]