Що краще ковані або литі диски

Питання, про те, що краще ковані або литі диски, доволі спірний, як серед професіоналів, так і просто автовласників. І, як правило, такі суперечки завершуються ні чим, так як кожний залишається при своїй думці. Адже диск, як самостійний вузол просто неможливо оцінити.До уваги приймають і інші елементи підвіски.

що краще ковані або литі диски

І тут в деяких ситуаціях лідируючі позиції дістаються кованим виробам, а в деяких моментах всі потреби задовольняє і литий. Не варто забувати, що останній і в ціні доступніший, а ніж його кований побратим. А це, як не крути, доволі вагомий аргумент.

Які диски легше ковані або литі?

Питання, які диски легше ковані або литі доволі хвилююче для багатьох власників автомобілів. І тут варто сказати, що «ковка» у середньому на 30% легше своїх литих побратимів.

Цей факт є першою і доволі вагомою відмінністю коліс, так як зменшення ваги диску на один кілограм дозволяє загрузити автомобіль на 60 кг більше. Серед інших відмінностей варто виділити:

  1. Технологія виробництва. Вартість виготовлення «ковки» значно вище, а ніж литих. Та й сам процес доволі важкий.
  2. Ковані вироби міцніше: стійкі до механічного впливу, не тріскаються і не гнуться під час удару.

Підводячи підсумки вище сказаного можна сказати, що ковані диски краще. Правда, дивлячись в яких випадках і з якої сторони на все це дивитись.

Удачі Вам в прийняті правильного рішення!

16 грудня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]