Секретки Farad і McGard

Втрата дорогого колеса від рук зловмисників доволі нерідке явище і кожен автомобіліст розуміє, що навіть не завжди сигналізація зможе захистити на 100%. А ось найбільш надійним варіантом виступають секретки.

Як показує практика, все більша кількість власників автомобілів прагне купити секретки McGard. Адже для їх виготовлення використовує міцну леговану сталь, а сам виріб піддають термічній обробці, кінцева міцність, якого дорівнює 50-54 одиниці по шкалі Роквелу. А в якості захисту від іржі гайки та болти покривають спеціальним нікель-хромовим покриттям.

Однак багато автовласників впевнені, що сьогодні лідируючі позиції займають секретки на колеса Farad Sicustar, Starlock. Вони поєднують у собі все краще від різних виробників. Одна з моделей цього бренду Сикустар має цинкове багатошарове покриття. За рахунок цього для зими це дійсно ідеальний варіант, так як різні реагенти, якими посипаються зимові дороги, їй зовсім не страшні. Давайте разом порівняємо ці два мега популярні бренди. Це допоможе вирішити, який з варіантів підходить саме вам.

Порівняння Farad секретки с McGard

Виробничі потужності бренду Фарад розташовані в Італії, а McGard в Германії. Таким чином продукція обох виробників виробляється відповідно до високих європейських стандартів якості.

Секретки McGard купить в Киеві, як і, в інших містах України, можна оформивши замовлення в інтернет-магазині «АвтоДискиUA», представлені в наступних моделях:

 1. Серія SU – це болти та гайки, які мають захисний малюнок. Вони виготовляються по унікальній технології, що дозволяє забезпечити високу міцність та стійкість до корозії виробу. Це улюблена серія автоконцернів Азії.
 2. SL – ноу-хау компанії McGard. Передбачає обертове колесо, яке підвищує рівень надійності. Ідеальний варіант для литих дисків. Зняти захист можливо виключно спеціальним ключом.
 3. SUB – підходить для власників чорних дисків. Виріб покритий не просто чорною краскою, а спеціальним міцним хромовим покриттям.
 4. TUNER – секретки для тюнингованих авто, які оснащені дисками з великою кількістю променів.

секретки farad купить

Продукція Farad також відрізняється багатьма моделями:

 1. Bloc – бюджетний варіант секреток, по якості не нижче дорогих аналогів.
 2. Star – масова серія секреток. Використовують на різних автоконцернах.
 3. Серія TUNE розроблена спеціально для власників дисків з вузькими посадочними колодязями.
 4. Sicustar – це найбільш відома модель. Існує її різновидність Chrome Sicustar, яка відрізняються наявністю хромового напилення.
 5. Stil-Bull.
 6. Siculocks.
 7. Sicutune (Micro Lock).
 8. Sicubloc (flower-lock).

секретки farad купить

Одним словом, обидва виробника пропонують споживачам доволі широкий вибір моделей секреток, що дозволяє підібрати відповідно з особливостями обраних автомобільних коліс. Серед переваг захисних пристроїв Фарад можна назвати наявність 400 комбінацій малюнку ключа. Відмінною перевагою виступає оцинковане покриття, яке перешкоджає розвитку іржі. Секретки Farad купити можна прямо зараз в інтернет-магазині «АвтоДискиUA».

Серед переваг секреток McGard можна виділити виробництво виробу з використанням новітніх технологій. Створення неповторної модифікації, яка оснащена хромованою головкою. Виріб передбачає більше 120 типорозмірів та сотні комбінацій.

Відносно недоліків обох брендів, то їх практично немає. Чому практично? Да все тому що відкрити їх без спеціального ключа практично неможливо. Багатьох лякає їх висока вартість, але пам’ятайте, що надійний захист не може бути дешевим.

25 серпня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]