Що за звір диски Replica? Правила їх вибору

Диски Replica

Кожна марка транспортного засобу розпорядженні своїм поруч дизайнів автомобільних литих катків. Їх встановлюють на вашу машину на заводі виробника. А ось литі колеса Replica (Репліка) є точною копією оригінальних дисків. У них збережені всі якості, які характерні для ваших дисків. Мова йде про їх міцності, дизайні, а також точні параметри. Варто відзначити, що в дисках Replica відсутні проставочное кільця. Різниця між реплікою і оригіналом полягає в тому, що на внутрішній частині ви не зможете знайти номер оригінальної запчастини. Мабуть, це єдине між ними відмінність.

 

Географія виробництва литих дисків replica, що вибрати?

Сьогодні випускають диски литі Replica одночасно в різних куточках світу, а саме в Туреччині, Італії, Німеччини, Франції, Азії та інших країнах. Варто відзначити, що на ринку колісних дисків виробники іноді пропонують литі катки, які виготовлені в ОАЕ. Проте насправді на території ОАЕ немає жодного заводу-виробника даної продукції і тому, все тут продаються диски були виготовлені в Азії. Звичайно ж, цей факт не говорить про те, що виготовлені диски низького рівня якості, так як продукція проходить ретельну перевірку якості за всіма параметрами. Якщо говорити про вибір дисків Репліка по країнах виробників, то ми не рекомендуємо продукцію від турецького виробника. Причина в тому, що по вазі вони на третину більше своїх аналогів, облямованих в інших країнах, а якість їх лакофарбового покриття знаходиться на низькому рівні. А ось сміливо виділити можна продукцію LS Replica, відома як LS wheels. Литі диски даного виробника сьогодні відносять до найбільш якісним серед тих, що були виготовлені азіатськими виробниками.

Основні правила вибору дисків Replica

При виборі дисків Репліка потрібно керуватися стандартними правилами їх підбору, а саме:

  • 1. Монтажний діаметр колеса повинен відповідати внутрішньому діаметру ваших шин. Правда, це правило можна опустити, якщо зробити вибір на користь більш габаритного варіанту і поставити на них гуму низького профілю. Ця "рокіровка" цілком виправдана для литих дисків, так як вага практично не змінюється, а зовнішній вигляд суттєво покращиться.
  • 2. Виліт диска - відстань між місцем кріплення і симетрії диска. Вимірюється в міліметрах і має три види позначення, які залежать від країн виробника. Тут краще відмовитися від самодіяльності і вибрати саме рекомендований заводом-виробником виліт.
  • 3. Дотримання кількості кріплень і їх діаметрів отвору. Важливо, щоб розмір болтів відповідав тому, що передбачено виробником. В іншому випадку великі болти будуть чіпляти нерухомі частини транспортного засобу, а короткі - нездатні забезпечити надійність кріплення.
  • 4. Посадкова ширина. Вимірюється в дюймах. У разі неправильного вибору ширини обода буде порушені геометрія контакту вашої шини з покриттям дороги, що спричинить за собою погіршення їх їздових характеристик. Дотримання вище перерахованих правил допоможе вам зробити правильний вибір литих катків Replica, які зможуть поліпшити зовнішній вигляд автомобіля і якість їзди на ньому.
19 березня 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]