Які диски ставити на зиму

На сучасному ринку представлений широкий вибір коліс і ось тому перед кожним власником автомобілю часто виникає питання, які диски ставити на зиму. Адже ні у кого немає ніякого бажання вже після першої зими викинути новинку.

Сучасні колеса відрізняються доволі привабливим виглядом і високою міцністю. Однак, при їх виборі для зими потрібно приймати до уваги ряд нюансів. Про них то і сьогодні розкажуть менеджери «АвтоДискиUA».

які диски ставити на зиму

Як обрати диски на зиму: рекомендації експертів «АвтоДискиUA»

При виборі дискової продукції на зиму, потрібно приймати до уваги, що дорожнє покриття складається з суміші снігу, грязі та різних реагентів, які використовують для боротьби з льодом.

Окрім того, така «каша» закриває ями, що негативно впливає на якість коліс. Ось тому нові колеса на зиму потрібно обирати ті, які зможуть забезпечити комфортність пересування, а не утворять проблеми.

Сучасна дискова продукція розподіляється на стальні, литі та ковані. Кожна з них має свої преваги та недоліки:

  1. Стальні диски самі доступні по ціні. Саме цей фактор приваблює при їх виборі для зимових доріг. По принципу не так жалко! Окрім того, такий тип коліс характеризується пластичністю та можливістю їх швидко відремонтувати. Правда, із-за цього вони зовсім не міцні, і в випадку пошкодження вони сильно деформуються. Із-за цього знижується рівень керованості автомобілем.
  2. Легкосплавні колеса виготовляють із сплавів алюмінію. Вони міцні та легкі. за рахунок цього керованість автомобілем більш впевнене. Однак у випадку пошкодження диски не можна відремонтувати. Від удару колеса не деформуються, а тріскаються.
  3. Ковані диски – самий дорогий варіант із-за використання дорогих сплавів.

Якщо ви ще не визначились який варіант підібрати, то дзвонить нашим кваліфікованим менеджерам, які зможуть дати вичерпуючу відповідь.

12 Трав 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]