Найшвидша доставка

Купити новий комплект шин і дисків доступно кожному сучасному автовласникові. Причому не обов'язково жити у великому місті, щоб мати можливість придбати ексклюзивний варіант коліс або вибрати інші параметри товарів.

Спеціалізований інтернет-магазин дисків та шин АвтоДіскіЮА дає можливість автолюбителям проводити покупки, не покидаючи власного будинку або робочого місця. А швидка доставка за допомогою транспортних компаній країни робить придбання ще більш приємною.

Самая быстрая доставка

Чому у нас швидше

Досвід роботи в даній області, кваліфікований персонал і продуманий сервіс обслуговування клієнтів - ось три основні догми нашої роботи. AvtoDiskiUA - провідний український сайт, який тримає високу планку якості пропонованої продукції і швидкості обробки замовлень. Кожен співробітник компанії проходить професійні курси, постійно працює над підвищенням власної кваліфікації, здатний впливати на загальну продуктивність організації.

Ми працюємо з надійними виробниками з Європи, Азії та США. Наша впевненість у високій якості продукції, розміщеної в наших каталогах, підтверджується відповідною документацією, що додається до товарів.


 

Організаційні моменти

Після оформлення замовлення, наші оператори протягом години:

  • - зв'язуються з клієнтом;
  • - уточнюють деталі майбутньої покупки і спосіб її доставки;
  • - формують посилку і виробляють її відправку в перебігу 2 робочих днів.

Так клієнт з найбільш віддалених районів країни може розраховувати на отримання необхідного товару протягом 5 - 6 днів. Це дозволить заощадити час, власні нерви, а також отримати якісний продукт в максимально короткі терміни.

Лише певна категорія товарів має термін доставки - 20 діб. Але такі лоти позначені спеціальним значком і вимагають проведення передоплати.

Як прискорити процес доставки

Для жителів Харкова і Харківської області існує варіант самовивозу певних брендів дисків і шин. Щоб отримати ваше замовлення на складі магазину, досить:

  • - оформити заявку на сайті;
  • - обумовити особливості доставки товару з менеджером;
  • - під'їхати в робочі години до офісу фірми.

Також доступна адресна доставка посилки представником транспортно-поштової компанії. Але в даному випадку варто врахувати необхідність попередньої домовленості з оплати додаткових послуг кур'єра. Повна оплата дисків і шин проводиться при їх отриманні і огляді.

2 квітня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]