Колісні диски Disla - це відмінна якість вітчизняного виробництва

DISLA

Генрі Форд сказав, що 80% краси автомобіля залежить від виду його коліс. Дане висловлювання незаперечно, оскільки пристойні диски здатні справити незабутнє враження від транспортного засобу, зробивши його стильним і надавши йому свою родзинку. Проте варто згадати ще один вислів авторитету світового автопрому "Хто здатний зробити якісний товар за мінімальними цінами, той неодмінно займе лідируючі позиції в галузі".

Серед сучасних виробників колісних дисків запропонувати дійсно якісний товар за доступними цінами здатна українська компанія Disla. Своїм споживачам виробник пропонує литі легкосплавні диски для автомобільних коліс з алюмінію. Розглянемо більш докладно історію становлення компанії і продукт, який вона нам пропонує.

 

Історія успіху Disla

Торгова марка DISLA була успішно запущена в Україні в листопаді 2012 року. Незважаючи на те, що на автомобільному ринку компанія недавно, це не завадило їй завоювати популярність не тільки в Україні, але і в країнах Євросоюзу.

Причиною такого успіху є сучасний дизайн і стиль, безпека, відмінну якість і доступність для споживача. Для виробництва колісних дисків використовується виключно високоякісний матеріал - первинний алюміній класу "преміум" (Норвегія). У виготовленні продукції використовують сучасні технології та обладнання брендових виробників зі світовим ім'ям.

Якість виробленого вироби контролюється на всіх етапах роботи. Система контролю передбачає контроль якості сплаву, дисбаланс і герметичність кожного виробу, проведення сертифікованих випробувань готової продукції.

Для фарбування дисків виробник має двома лініями: порошкової і рідкої. Завдяки цьому можна забарвити виріб практично в будь-який колір. Технології, що використовує виробник для виготовлення автомобільних дисків, дозволяють виробу витримувати будь-які випробування, які сьогодні існують для лакофарбових покриттів.

Гарантії від українського виробника Disla

Кожен легкосплавний алюмінієвий диск, випущений українським виробником DISLA - це гарантія бездоганної якості, надійності та безпеки, яку підтверджують відповідні сертифікати.

Компанія дає гарантію того, що за умови правильної експлуатації виріб збереже свої технічні характеристики і споживчі властивості: зовнішній вигляд, відсутність дефектів (тріщин, сколів металу), а також повне або часткове руйнування колеса.

У магазині "Авто Диски UA" ви завжди зможете придбати оригінальні колісні диски DISLA за вигідними цінами. Гарантій термін продукції від виробника становить:

  • - На лакофарбові покриття - 2 роки з дати продажу;
  • - На конструкцію і метал вироби - 5 років;

DISLA

 

 
8 Трав 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]