Топ-5 популярних світових брендів автомобільних дисків

Сучасні ексклюзивні бренди автомобільних дисків зі світовим ім'ям - це воістину справжнє мистецтво і шедеври, в яких ефектно поєднуються різні рішення дизайнерів. Представляємо вашій увазі підбірку п'яти найбільш популярних світових брендів автомобільних коліс.

Dezent і dotz відмінна німецька якість

Висока якість кінцевого продукту, що виходять з конвеєрів заводів Neuenrade і Werdohl забезпечує чітке планування процесів і високо технологічне обладнання. Крім цього, завдяки програмі двох найбільших німецьких заводів під такими відомими у світі брендами, як DEZENT, АEZ, ENZO і DOTZ, випускається щорічно понад 1,2 мільйона дисків.

Найбільшим попитом у світі користується торгова марка DEZENT через свого великого розмаїття продукту. При виробництві цих дисків застосовується технологія лиття під тиском на низькому рівні.

DEZENT І DOTZ

 

Іміджевий бренд DOTZ представляє різні моделі катків спортивного стилю. З ними можливий ефектний тюнинг будь-якого автомобіля. Виробляється продукт методом лиття.

У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти різні варіації автомобільних катків обох брендів.

Enkei - японський виробник авто дисків

Японськими виробниками було випущено чимало колісних дисків, проте тільки одиницям вдалося надовго затриматися на ринку і завоювати світове визнання. Одним з кращих виробників острівної держави ще з 1950-х років вважається компанія ENKEI. Тут ви зможете знайти, як сучасні диски для тюнінгу і позашляховиків класу люкс, так і автомобілів старої школи 70-80х років минулого сторіччя.

ENKEI

 

Бездоганний стиль від італійців OZ Racing

Ні для кого не секрет, що жителі Італії відрізняє їх бездоганний смак. Колісні катки OZ RACING тому яскравий приклад. Компанія була сформована в 1971 році на ім'я двох засновників Сільвано Оселандор і Петро Зен. Саме тоді компанія випустила тисячі яскравих колісних оправ.

OZ RACING

 

Американський бренд Vossen

VOSSEN

Американський виробник VOSSEN пропонує своїм споживачам досить нестандартні колісні диски для автомобілів.

Сама компанія розташована у Флориді і для своїх клієнтів про кожному комплекті колес досить оригінальні відеоролики.

Всі популярні колісні диски ви зможете знайти у віртуальному каталозі нашої компанії " Авто Диски UA " . Багато хто з дисків у нас є в наявності, але також ви допоможете купити диски різних брендів під замовлення.

17 квітня 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]