Що ви знаєте про Yokatta Rays?

На диски Yokatta відгуки виключно захоплені, так як це всесвітньо відома колісна продукція, відома своїми гарними якостями та доступною ціною. Компанія була створена вже відомими серед автовласників японськими інженерами. Виробничі потужності концерну розташовані в Кореї. Заводи компанії оснащені виключно сучасним японськім високоякісним обладнаннм по стандартам ISO 9001 та ISO 14001. Да, і ціна на них доволі доступна. Мінімальна вартість колеса складає 1700 гривен.

Чому на "ковані" диски Yokatta Rays відгуки позитивні або поговоримо про характеристики?

В процесі виробництва цих катків використовується нова революційна технологія Super Flow-Forming Technology (SFT) – «жидка ковка». Саме ця технологія і дозволила знизити вартість дискової продукції і, при цьому, зберегти, а в деяких випадках навіть перевершити характеристики. Адже ця методика робить обод значно легшим, тоншим та пластичним, а ніж у катків, які виготовлені традиційним методом.

Головною особливістю коліс Yokatta виступає їх порівняно невелика вага. А всім добре відомо, що даний показник впливає на динаміку транспортного засобу та термін придатності підвіски. При цьому, міцність та стійкість до агресивних умов колісного диска в рази вище. Тепер самі розумієте, чому колеса Yokatta Rays відгуки мають тільки позитивні. А купити їх можна вже зараз по самій низькій ціні в інтернет-магазині «АвтоДискиUA». Співпрацею з нашою компанією задоволені тисячі покупців, підтвердженням тому виступають численні відгуки, що представлені на нашому сайті. Ми гарантуємо:

  • - доступні ціни, які завжди актуальні на сайті;;
  • - відправляєм навіть без предоплати;;
  • - для зв’язку з нами зовсім не обов’язково дзвонити, а достатньо залишити заявку на зворотній дзвінок.;

Заходьте на сайт та обирайте свій ідеальний варіант.

диски yokatta отзывы

20 жовтня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]