Шини Run-Flat – що це?

Порівняно недавно на сучасному автомобільному ринку з’явилась технологія в шинах Ранфлет і не дивно, що одразу завоювала лаври популярності. Адже суть даної технології полягає в тому, що для виготовлення бокової частини шин використовують спеціальний компонент.

Він дозволяє підвисити рівень жорсткості покришки в випадку втрати тиску. Іншими словами, якщо ви пробило колесо, то проїхати на ньому відстань в межах 50 – 100 км вам все ж вдасться.

шини run flat що це

При цьому, зовсім немає потреби знижати швидкість, так як спеціальні жорсткі вставки дозволяють витримувати немале навантаження. Завдяки цьому, можна сміливо їхати зі швидкістю 80 км/час, що значно полегшує задачу.

Давайте більш детально, разом з менеджером інтернет-магазину «АвтоДискиUA», розглянемо шини Run-Flat – що це таке? Якщо переводити назву з англійської мови дослівно, то це «їзда на спущеній» шині. Як говориться, коментарі тут зайві.

Варто відмітити, що колеса, виготовлені по цій технології зараз йдуть в комплектації у всіх автомобілях преміум-сегменту. А це ж також про щось говорить!

Переваги та недоліки гуми Run-Flat

Як вже відмічалось, вагома перевага – це не варто боятись, що десь в дорозі ви можете пробити покришку. Звідси варто виділити й інші переваги чудо гуми, а саме:

  1. Виникнення аварійних ситуацій із-за пробою/порізу покришки під час їзди на великих швидкостях виключено.
  2. Немає потреби возити з собою запаску для заміни колеса, якщо ви його проб’єте. Мінімально допустима швидкість дозволяє добратися до найближчого шиномонтажу.

Відносно недоліків цієї гуми, то варто виділити наступні моменти:

  1. Із-за жорсткості покришки дрібні купини та вибоїни більш відчуваються.
  2. Труднощі в самостійному ремонті та демонтажу шин (потрібне спеціальне обладнання).
  3. Вартість нового комплекту гуми більш високе.

Зваживши плюси та мінуси, ви зможете вирішити, чи цікава вам така гума. Правда, не даремно ж її встановлюють на преміум автомобілі.

24 лютого 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]