Всесезонна гума чи зимова: що краще?

Практично кожна людина прагне зекономити, і купівля автомобільної гуми є одним з таких моментів. Хтось вважає, що потрібно купувати покришки відповідно до сезону, а хтось впевнений, що всесезонна гума ідеальний варіант для поїздок цілий рік. Так це і чим відрізняється зимова гума від всесезонної давайте розберемося.

Зимові покришки використовують виключно при мінусових температурах на засніжених і слизьких дорогах, а на всесезонній гумі можна їздити цілий рік. І це перша їх відмінність. Серед других відмінностей необхідно виділити:

  • 1. Шумові ефекти на дорожньому покриті: всесезонна гума не така шумна.
  • 2. Якість зціплення з дорожнім покриттям: у зимових покришок воно значно вище.
  • 3. Термін придатності. Всесезонна гума служить значно менше.

як відрізнити всесезонну гуму від зимової

Відмінності між всесезоною і зимовою гумою

Безперечно, кожний власник автомобіля задається питанням, як відрізнити всесезонну резину від зимової. Для візуальної відмінності в першу чергу необхідно подивитися на малюнок покришок.

Також деякі моделі зимової гуми мають шипи, так звана «шипована гума». Слідуючою відмінністю є ціна. Зимова гума значно дорожча, а ніж всесезонна. Мабуть, по причині кращої ефективності першої. Вирішуючи, яку краще вибрати гуму для їзди по українським дорогам, то необхідно віддати перевагу сезонним шинам зимою – зимовим, а влітку – літній), так як при сильних морозах іноді ви не зможете виїхати навіть з гаража.

22 серпня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]