Як роблять титанові диски

Серед легкосплавних дисків найбільш міцними вважаються титанові. Правда, повністю з титану колеса все ж не виготовляють, так як добавляються і інші сплави. Причиною тому виступає той факт, що використання чистого титану в автомобільній промисловості доволі нерентабельне.

як роблять титанові диски

Виробництво даного металу доволі дороге. Воно майже в тисячу разiв перевершує виготовлення сталі і в двісті – виготовлення алюмінію. У зв’язку з цим, багато власників автомобілів задаються питанням:

Як же їх роблять?

Для виробництва колісних дисків із титанових сплавів використовують спосіб гарячого об’ємного кування. Варто відмітити, що дана технологія була насамперед розроблена спеціально для авіаційної промисловості, де на першому місці відміна якість разом з надійністю.

Сьогодні ж цей спосіб доволі популярний і в автомобільній промисловості. Серед важливих характеристик таких коліс виділяють:

  1. висока міцність;
  2. особлива легкість.

За рахунок цього, титановим дискам нестрашні навіть самі сильні навантаження. Більш того, автомобіль з такими колесами значно легше керувати, завдяки зміні динаміки руху і швидкості.

27 грудня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]