Потрібна всесезонна гума?

Якщо потрібна всесезонна гума і ваша мета візиту в інтернет-магазин - покупка якісних шин за доступною ціною, співробітники avtodiski.net.ua допоможуть підібрати комплект, ідеально відповідний вашим запитам. У нашому каталозі представлені автошини для цілорічної експлуатації з різними типорозмірами, у виконанні торгових марок з Європи і Азії, країн СНД. Вартість моделей варіюється в широкому діапазоні, а це значить, що автомобіліст зможе купити комплект дешевше або дорожче, відповідно до своїх фінансових можливостей.

Всесезонна гума - експлуатаційні особливості

Нужна всесезонная резина

При виготовленні шин використовується гума з середніми характеристиками по щільності і твердості. Протекторний малюнок глибший ніж в літній гумі, але не настільки як в зимових шинах. Він ширше, але не набагато. Всесезонні шини - щось середнє між літніми та зимовими покришками, тому фахівці не рекомендують розглядати їх як оптимальне рішення для експлуатації в регіонах з суворими кліматичними умовами. Вони більше підходять для південних регіонів України з м'яким зимовим кліматом.

Основні переваги всесезонних автошин

Переваги всесезонних покришок:

  • - немає необхідності користуватися послугами шиномонтажу, що знижує витрати на поточне обслуговування авто;
  • - другий комплект не потрібен, а це економія сімейного бюджету;
  • - не потрібно виділяти спеціальне місце в квартирі, в гаражі для зберігання другого комплекту гуми;
  • - значно виграють в порівнянні із зимовими автошинами в регіонах з мінливої ​​взимку, коли спостерігається часто замість снігу йде дощ;
  • - вони незамінні в тих випадках, коли автомобіль вкрай рідко використовується в зимовий час.

Вартість всесезонних покришок нижче ціни зимової гуми. В цьому плані вони також більш вигідні для автомобіліста. Безумовно, вартість залежить від найменування виробника - найдешевші моделі з радіусом 13 являє торгова марка Rosava (від 770 грн), найдорожчі з радіусом 17 - BFGoodrich (10000 грн). На ціну впливає типорозмір автошини - моделі для позашляховиків коштують дорожче, для компактних хетчбеків - дешевше.

Після установки всесезонного комплекту водієві потрібно стежити за їх станом і балансуванням. Термін експлуатації гуми залежить не тільки від інтенсивності використання авто, але і специфіки управління, погодних умов. При агресивній їзді автошини зношуються швидше, точно також як під час занадто спекотне літо.

7 жовтня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]