Гарантії на диски і шини

Купити диски і покришки високої якості за мінімальною ціною - нездійсненна місія кожного автолюбителя. Адже першокласний товар не може коштувати надто дорого, тоді, як ситуація в зворотному порядку може зустрічатися досить часто.

Недобросовісні виробники маскують власні огріхи і низькопробні вироби часто пропонуються клієнту за завищеною вартістю. Щоб уникнути подібних неприємних ситуацій і придбати деталі гідної якості, варто уважно ставитися до гарантійних умов, що надаються як самим виробником, так і магазином, які реалізують товар.

Що пропонують надійні виробники

Гарантии на диски и шины

Кожен поважаючий себе завод-виготовлювач піклуватися про популярність, безпеки і довговічності своєї продукції. Це відбивається у всьому і особливо видно за гарантійними зобов'язаннями на диски і шини.

Шановний бренд проводить ретельний відбір сировини, чітко дотримується технологій виготовлення і піддає готові запчастини фінальним перевірок. Тому такі організації з легкістю встановлюють тривалість гарантії більше 1 року на:

  • термін експлуатації кожного свого виробу;
  • їх незмінний зовнішній вигляд: відсутність корозії, відшарувань лакового шару, розшарування каучуку, інших змін;
  • цілісність шин і ковзанок.


При правильній установці і використанні якісний комплектуючих, ви зможете користуватися ними протягом декількох сезонів. При цьому будь-який заводський дефект зведений до мінімуму, а можливі неполадки будуть моментально компенсовані виробником.

Гарантії від інтернет-магазину

Також дуже важливо вибирати спеціалізований сайт з хорошою репутацією і тривалим досвідом роботи. Так, ви будете впевнені, що продавець надасть вам максимум уваги, допоможе підібрати найкращий варіант гуми і автодисків, надасть і виконає вигідні для клієнта гарантійні умови:

  • товар може бути повернений або обміняти на іншу модель протягом 2 тижнів після покупки відповідно до законодавства України;
  • безкоштовний ремонт шин і дисків при обумовлених видах їх пошкодження: заводський брак, невідповідність параметрів комплектуючих, зазначеним на сайті або упаковці і т.д .;
  • 100% повернення в разі наявності дефектів на товар, які не дозволяють провести його установку і використання. При цьому витрати на транспортні послуги бере на себе постачальник.

Якісний продукт рідко викликає необхідність використання гарантії, але наявність гарантійної захисту дозволяють бути впевненим в його безпеки і довговічності.

19 квітня 2021
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]