Як підібрати шини по розміру диска

Доволі популярним питанням серед автолюбителів, як вибрати шини на диск. Звичайно колісні диски йдуть в комплекті з автомобілем і навіть якщо виконується заміна, то на такі ж або схожі. Адже ні для кого не секрет, що більшість автовласників віддають перевагу традиціоналізму та класиці. Отже, давайте разом з експертами інтернет-магазину «Авто Диски UA» розберемося, як підібрати шини під диски.

Підбираємо покришки по інструкції експлуатації до автомобілю

Задаючись питанням, як вибрати шини на диски багато власників автомобілів чують відповідь, що необхідно приймати до уваги рекомендації виробників або технічні характеристики. В принципі тут все правильно і в даній ситуації не виникає ні яких проблем. При виборі шин по розміру дисків необхідно приймати до уваги той факт, що типорозміри зимових автошин навіть при однаковому радіусі, що рекомендують виробники, можуть відрізнятися від розмірів літньої гуми. В зв’язку с цим, вивчаючи каталог інтернет-магазину «Авто Диски UA» будьте уважні при виборі зимових і лініх покришок.

як вибрати шини на диск

Ще одним немаловажним моментом є вибір шин для спортивних автомобілів. В деяких моделях таких авто на передню і задню вісь монтують гуму різних типорозмірів. Всю інформацію відносно вашого автомобілю можна знайти в інструкції по експлуатації транспортного засобу, отримати у офіційних дилерів або зв’язавшись з менеджерами «Авто Диски UA».

Але доволі часто зустрічаються випадки, коли автовласник вирішує відійти від стандартів і встановити колеса більшого радіусу, ніж спочатку було передбачено, або навпаки виконують додатковий тюнінг за рахунок виносу коліс.

розмірні тонкощі в виборі шин під диски

Запитання, як вибрати шини по розміру диску необхідно розглянути, як в контексті правильного вибору ширини, так і діаметру гуми. Тут все просто, незважаючи на те, що одиниці виміру не відповідають одна одній. В першу чергу виконують заміри ширини ободу колісного диску. Його розміри повинні бути менш ніж покришка на 25-30%.

вибрати шини за розміром диска

Для того, щоб перевести сантиметри в дюйми, так як автомобільні диски вимірюються в цій одиниці виміру, отримані значення розділяють на 25,4 та віднімають 25%. Наприклад, на параметри гуми 195/70 потрібний колісний диск шириною в 5,5 дюймів. Відносно висоти гуми, то вона повинна дорівнювати діаметру диску.

Якщо ви вагаєтесь в виборі розміру автомобільної покришки, то краще звернутися за допомогою до професіоналів, які зможуть кваліфіковано проконсультувати в даному питані.

7 червня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]