Герметик для шин

Прокол автомобільного колеса досить часте явище для кожного автомобіля. І, на превеликий жаль, не кожен водій возить з собою запаску і причин тому безліч. Однак вирішити проблему під час подорожі все ж цілком реально і в цьому Вам помиє герметик для шин. Безперечно, даний засіб складно назвати панацеєю вирішення проколу автомобільної покришки, але дотягнути часом до найближчого шиномонтажу все ж воно допоможе.

герметик для шин

Що собою являє герметик для шин?

Найчастіше, це балончик, в якому міститься спеціальне хімічне засіб, що дозволяє з внутрішньої сторони заклеїти шину. На ринку представлені наступні види герметика:

  1. Латексні дозволяють укутати поверхню автомобільної гуми, а разом проколу при застиганні утворюють захисну плівку, яка перешкоджає зниженню тиск всередині колеса.
  2. З вмістом синтетичних або натуральних волокон. Як правило, в основі такого герметика міститься папір, поліетилен або абсент. Головним завданням кошти виступає заповнення проколу. Даний вид герметика тільки заповнює ушкодження, а саму покришку НЕ укутує, як латексний.

Вибираємо герметик, на що звернути увагу?

Сучасний ринок наповнює вельми широкий асортимент герментіков, що дозволяє миттєво вирішити проблему пошкодженого колеса. Вони відрізняються не тільки обсягом і варіантом фасування, але ще і характеристиками. При виборі такого засобу рекомендуємо звернути увагу на наступні нюанси:

  1. Робочий температурний діапазон. Інформацію про це можна знайти в інструкції. Даний момент дуже важливий, так як деякі складові герметика можуть при негативних температурах кристалізуватися.
  2. Призначення. Умовно засіб поділяють на аерозольна, що дозволяє підвищити всередині катка тиск, і рідке, яке тільки усуває прокол.
  3. Тип автомобільної покришки. На ринку представлені герметики універсальні, які можна використовувати для всіх видів автомобільної гуми, так і спеціально для певного типу покришок. Тут уже кожен сам вирішує!
  4. Обсяг. Тут все залежить від габаритів колеса. Для малолітражки цілком достатньо і невеликого балончика, а ось для позашляховика його буде замало. Обов'язково загляньте в інструкцію і поцікавтеся для яких транспортних засобів підійде він.
  5. Розміри і кількість пошкоджень. Існують склади здатні одночасно до шести ушкоджень заклеїти. Правда, їх розмір не повинен бути більше 6 мм для стандартного засобу і 10 мм для поліпшеного варіанта.

Пам'ятайте, що ефективність герметика для шин короткочасна, тому його використання не означає, що потрібно відмовитися від заміни колеса і продовжувати кататися на ньому. Допускається їзда на відстані, що не перевищує 10 км і швидкості 50 км / год.

11 лютого 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]