Шини Premiorri (Преміоррі) - це англійська якість від українських виробників

Шини PREMIORRI

Багато автомобілістів України вже встигли познайомитися з новою пропозицією українського автомобільного ринку. Йдеться про якісні шинах PREMIORRI. Особливу увагу викликала новинка тим, що британські шини виробляються на території України. Їх випуском займається всім відома українська компанія "Росава".

Невеликий екскурс в історію бренда Преміоррі

Компанія PREMIORRI була заснована порівняно недавно на території Британії (2009 рік). Сьогодні всі її виробничі потужності знаходяться в Україні на території концерну "Росава". Компанія займається виробництвом зимових та літніх шин, шиповану і фрикційним гуми. Важливо, що у виробництві активно використовують сучасні напрацювання провідних виробників даної галузі в поєднанні з сучасними технологіями. До того ж, весь процес виробництва шин PREMIORRI перебуває на контролі у британських інженерів. Саме всі ці факти і дають можливість гарантувати відмінну якість виробів, які відмінно підійдуть для українських доріг.

Варто відзначити, що компанія "Росава" на українському ринку існує з 1998 року. Після того, як на концерні змінився власник, за модернізацію продукції, що випускається взялися з усією серйозністю. Активно стали з'являтися новинки, стрімко виросла піар-підтримка випускається. Одним з гучних акордів вважається випуск PREMIORRI Solazo в рамках проекту замовлення на виробництво автомобільної гуми під іншою назвою бренду. Лінійка шин Solazo представлена ​​літньою гумою в шести розмірах 13-16 дюймів. Їх індекс швидкості V та H.

Основні характеристики автомобільної гуми Premiorri

Гума Premiorri

  • 1. Інноваційні розробки, які застосовуються для виготовлення складу шин. Вони дозволяють збільшити зносостійкість і термін служби автомобільних покришок.
  • 2. Мультірадусний малюнок протектора. Його розробили за допомогою сучасних комп'ютерних технологій. Такий малюнок сприяє поліпшенню управління автомобіля незалежно від якості дорожнього покриття, а також зчеплення з дорогою значно вище.
  • 3. Площа контактного плями істотно збільшена, що дозволяє гарантувати більш безпечну їзду по засніжених дорогах.
  • 4. Боковина покришки значно посилена, тим самим істотно захищає її від процесів деформації і продовжує термін служби.
 

Продукція PREMIORRI - це воістину якісна і надійна гума, ціна якої цілком доступна.

Продукція PREMIORRI

Пропозиції концерну Premiorri

Літня гума PREMIORRI - це зносостійкі шини, що гарантують легко керувати транспортним засобом незалежно від типу дорожнього покриття.

Зимова гума Преміоррі. Її будова має особливу складову. Мова йде про мікропористими елементі, що не дозволяє замерзати гумі. Це особливість дозволяє гумі PREMIORRI забезпечувати швидкий старт, адекватне гальмування і відмінну маневреність.

Всесезонна гума Преміоррі гарантує своєму власникові вільне пересування незалежно від пори року. Вона відрізняється стійкістю в непередбачених ситуаціях, навіть якщо ви їдете на великій швидкості.

Одним словом, PREMIORRI - це гарантія високої якості, безпеки та комфорту. Шини Преміоррі експортують в усі куточки світу, а це і є доказ якості цього продукту.

Приходь в Авто-Діскі.ua і переконайся в цьому особисто.

7 вересня 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]