Індекс швидкості шин

Одним з найважливіших параметрів є «індекс швидкості шини». Він пов'язаний з обмеженням по швидкості при максимальному навантаженні автомобіля. Даний показник необхідний для збалансованої роботи та має прямий зв'язок з коефіцієнтом вантажопідйомності. Спеціалісти інтернет-магазину «Авто Диски UA» вирішили допомогти своїм клієнтам розібратись, що означає для автомобільної шини індекс швидкості, а також дати рекомендації відносно даного показника.

Що означає «індес швидкості шин»?

Згідно з європейськими стандартами кожна автомобільна покришка повинна на поверхні мати символи «ServiceDescription». Якщо відкрити умови експлуатації, то можна дізнатися, що поряд з розміром автомобільних шин повинно бути вказано індекс швидкості гуми, а також її вантажопідйомність.

Ці дані відображені в спеціальній таблиці, і вони є результатом стендових досліджень. Якщо ви вирішили проігнорувати індекс швидкості на гумах, то це призведе до того, що збільшиться дія центрозбіжних сил і в результаті цього виникають резонансні вібрації автомобільних коліс під час їзди.

індекс швидкості шини

Наприклад, на боковій покришці вказане маркування 185/65 R14 86H, то швидкість не повинна перевищувати 210 км/год. Це визначаються шляхом занесення в спеціальну таблицю числових даних, які відносяться до швидкості і позначені літерою H.

Рекомендації професіоналів «АвтоДискиUA»

  • 1. Багато автовласників знають, що виробники автомобільних шин з метою перестраховки закладають визначений запах міцності. Однак приймаючи до уваги стан українських доріг не рекомендуємо сліпо покладатись на сприятливий збіг обставин і не тільки не перевищувати параметри, але й не прагнути наблизитись до них.

Оптимальним варіантом є граничне значення швидкості не більше 85-90%.

  • 2. Важливо використовувати покришки згідно з сезоном.
  • 3. Памятайте, що індекс швидкості автомобільної гуми пов'язаний з коефіцієнтом вантажопідйомності. Даний факт є вагомим аргументом на користь рекомендацій по експлуатації машини з запасом міцності.

     

Дотримуючись всіх рекомендацій, ви зможете значно продовжити термін служби автомобільних покришок і тим самим з економити кошти. Отримати кваліфіковану консультацію відносно показників індексу швидкості гуми можна у консультантів інтернет-магазину «Авто Диски UA».

25 липня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]