Як вибрати зимові шини?

Замислюватись, які вибрати зимові шини необхідно вже сьогодні. Адже уже починаючи з середини осені жителів України можуть очікувати такий неприємний сюрприз, як мокрий сніг або заморозки.

Нажаль, для деяких транспортних засобів з літніми шинами це може обернутись доволі неприємною ситуацією. Як показує практика, ціни на зимову гуму зараз значно нижчі, а ніж в розпал осінньо-зимової пори. Ось чому ми сьогодні і вирішили поговори з вами про правила вибору зимової гуми.

Загальнi правила вибору зимових шин

Як правило, споживач, купуючи зимову гуму і міркуючи яку вибрати віддає перевагу найбільш розрекламованим брендам. Але, таке рішення не завжди правильне. Вибрати зимову гуму необхідно з особливим складом гуми, який здатний забезпечити хороший контакт гуми зі слизьким дорожнім покриттям.

какие зимние шины выбрать

Для засніжених зим краще вибрати м’які шини. Якщо ви плануєте їздити по міським дорогам, де постійно прибирають сніг, то необхідно віддавати перевагу більш жорстким моделям. Адже в таких умовах м’яка гума значно швидше зноситься.

Міркуючи яку зимову гуму вибрати необхідно приділити особу увагу їх малюнку. Ідеальний варіант з асиметричнім малюнком. В такому випадку зовнішня частина малюнку шин буде відповідати за їзду по асфальтованому дорожньому покриттю, а на внутрішню частину покладається відповідальність за їзду по ожеледиці або засніженій дорозі.

При цьому немаловажне значення має також правильна установка зимової гуми, який відповідає маркуванню виробника. Отримати кваліфіковану консультацію відносно вибору зимової гуми, ви зможете у менеджерів інтернет-магазину «АВТО ДИСКИ UA».

29 серпня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]