Techline диски - вибір автолюбителів!

Якісні Techline диски – це комфортна та безпечна їзда навіть на великій швидкості. Виготовляються ці колеса на заводі ТОВ «Азов-Tech», який знаходиться в Ростовській області (Росія). Незважаючи на своїй юний вік (створена в 2005 році) компанія має сертифікат якості ISO 9001. Виробничі потужності представлені виключно сучасним обладнанням, яке виготовлено в країнах відомих своїми передовими технологіями. Вартість катка стартує від 1100 гривен.

Чому литі диски Techline відгуки мають переважно позитивні відгуки?

Да, тут все просто! Ще на етапі проектування виробу в спеціальних програмах віртуальна конструкція проходить ряд різних випробувань, які дозволяють оптимізувати саму конструкцію та її вагу. Після того підготовлюють спеціальну прес-форму, яка також підвергається ретельній перевірці. Далі в ній виготовляють спершу пробний варіант відливки диска під низьким тиском та зразок підлягає численним тестуванням. І тільки після успішного проходження тестування запускається процес масового виготовлення дискової продукції Techline, яка також ретельно контролюється.

Серед українських автомобілістів найбільш популярні диски литі Techline R14, купити які ви зможете в інтернет-магазині «АвтоДискиUA». Співпрацею з нашою компанією ви гарантовано залишитесь задоволені. Адже ми ціним кожного клієнта і пропонуємо виключно кращі умови:

  • - доступні ціни, які своєчасно коректуються при потребі (із-за змін курсу валюти), а значить завжди актуальні;
  • - можливість покупки без предоплат;
  • - можливість зв’язку з менеджером через форму зворотного зв’язку в зручний час виключно для вас;
  • - численні позитивні відгуки від реальних покупців, як відносно якості продукції, так і по відношенню роботи самого магазина.

«Приходьте» та переконайтесь в цьому самостійно!

Особливу увагу зверніть на диски литі Techline r14.

techline диски

13 листопада 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]