Диски Zorat Wheels

Автомобільні диски Zorat Wheels – це гарний вибір коліс для кожного сучасного автомобіля.

Виробничі потужності компанії ZW, яка і випускає цю чудову дискову продукцію, розташовані в Малайзії. В арсеналі концерну нараховується близько 60 різноманітних моделей (дизайн та оформлення) катків та більше трьох сотень типорозмірів. Відповідно вартість коліс залежить від от багатьох факторів та починається з 1050 гривен.

Свої диски ZW виробник виготовляє по технології лиття під малим тиском. Завдяки цьому вірогідність утворення пустот та мікротріщин мінімальна. Незважаючи на великий вибір дизайнерських рішень, технологи та дизайнери компанії постійно працюють над тим, щоб створювати нові моделі катків. При цьому до уваги приймаються, як тенденції стрімко розвиваючої автомобільної моди, так і конкретні потреби автомобілістів. За рахунок цього дилерська мережа цього бренду добре розвинута у багатьох країнах світу.

До того ж, в Америці та Європі алюмінієві литі колеса Zorat Wheels відгуки мають виключно позитивні. Адже ця дискова продукція відома також високою якістю та надійністю. Технологічні підприємства постійно вдосконалюються, активно використовуючи нове обладнання та підвищуючи кваліфікацію працівників. Для виробництва дискової продукції використовуються високоякісні матеріали – сплави алюмінію, а процес контролю проводиться на кожному етапі виготовлення коліс. Свідоцтвом якості виробу виступає відповідність жорстким вимогам міжнародних стандартів.

Литі диски ZW: відгуки покупців про те, де купити?

Не секрет, що на ринку доволі велика кількість підробок, тому купувати колісні диски рекомендуємо виключно у провірених продавців, здатних пред’явити всі документи на продукцію, що продається. Саме таким постачальником оригінальної дискової продукції бренду Zorat Wheels і є інтернет-магазин «АвтоДискиUA», підтвердженням тому виступають численні відгуки наших клієнтів, так як вони тільки позитивні. Д того ж, співпраця з нашою компанією має ряд переваг для кожного автомобілісту:

  • - завжди точні та адекватні ціни на сайті;
  • - ніяких предоплат;
  • - дзвонити зовсім не обов’язково, а можна просто залишити заявку, і наш менеджер зв’яжеться з вами у вказаний час.

диски zw

22 вересня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]