Вся інформація про сталевих дисках R14

Багато виробників для укомплектування своїх автомобілів обирають диски стальні R14 – це Chevrolet, ВАЗ, Skoda та інші. Причиною тому вступає оптимальне поєднання експлуатаційних характеристик колеса та доступною ціною. Більш того, якщо ми говоримо про наші дороги, то вони дійсно ідеальний варіант для українського бездоріжжя, особливо взимку.

Чому варто обрати диски Авео 14 стальні?

І так, варто сказати, що на заводі автомобіль Шевроле Авео комплектується колесами R13 - R15 з вильотом ЕТ45 та центральним отвором 56,5. Шляхом експериментів власники автомобілів Chevrolet встановили, що на їх автомобіль можна сміливо встановити і колеса R16, а деякі автомобілісти ставляють навіть R17. При цьому, багато з них впевнені, що відхилення в 0,5 мм допустима норма. Однак якщо ми говоримо про штамповані колеса, то краще обрати з точними параметрами. Да і більших розмірів краще відмовитись. В противному випадку ви зіткнетесь:

  • - зі збільшенням витрат палива;
  • - низькою керованістю автомобіля;
  • - доволі складно швидко стартувати та гальмувати.

Ось тому самий ідеальний варіант – це купити стальні диски на 14 в інтернет-магазині «АвтоДискиUA». Менеджери компанії наддадуть Вам допомогу в виборі ідеального комплекту дисків під ваш автомобіль. До увагу приймають всі побажання в якості виробу клієнту. З задоволенням з орієнтуємо по торговим маркам, які підходять для вашого автомобіля.

Ви можете зробити замовлення по телефонам, що вказані на сайті компанії в розділі «контакти». А краще залишайте заявку на зворотній дзвінок, в якому вкажіть зручний час для зв’язку з вами.

Якщо у вас є питання або залишились сумніви, то наші професійні менеджери їх розвіють!

R14 на авто

12 липня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]