Підбираємо колісні диски до літнього сезону

Колісні диски до літнього сезону

З настанням літнього сезону кожен автомобіліст замислюється про "обувке" для свого авто. При цьому, важливо, щоб було вигідно і якісно. І якщо ще недавно великим попитом користувалися надійні сталеві катки, то сьогодні вітчизняний ринок колісних дисків пропонує споживачеві широкий вибір колес, як за способом виготовлення, так і по використовуваному матеріалу. У зв'язку з цим рекомендуємо не поспішати з вибором, а спочатку добре ознайомитися із запропонованими варіантами.

Литі диски

Якщо потрібні надійні і легкі диски, то ідеальним варіантом стануть литі або легкосплавні. Їх зовнішній вигляд досить привабливий, а вага не перевищує 6,5 кг. Саме такі колеса дозволяють більш впевнено утримувати автомобіль на поворотах навіть на великих швидкостях. До того ж, з легкосплавними дисками підресорена маса транспортного засобу автомобіля істотно нижче. Це дозволяє не тільки позитивно відображатися на швидкості автомобіля, але ще й істотно знизити витрату палива. Правда, у литих катків є досить серйозний недолік - під сильним механічним впливом вони лопаються. Незначна тріщина на диску може бути усунена за допомогою аргонової зварювання, а от з глибоким пошкодженням зробити нічого неможливо і виріб доведеться викинути. З вищесказаного можна зробити висновок, що легкосплавні колеса - це ідеальний варіант для тих щасливих водіїв, які їздять тільки по хорошому дорожньому покриттю.

Ковані диски

Відмінним альтернативним варіантом легких литих дисків є ковані аналоги. Для їх виготовлення використовують нетрадиційний спосіб лиття, а метод кування. У потужному гідравлічному пресі за обраним шаблоном розплющують чушку з алюмінію і отримують кований диск.

Ковані диски з гідною можуть переносити практично всі механічні пошкодження, які зустрічаються на вітчизняних дорогах. Середня вага виробу варіюється в межах 5-5,5 кг. Завдяки цьому, ви зможете істотно економити витрати під час своїх поїздок. На жаль, ковані катки також не позбавлені недоліків. Вони чинять негативний вплив на підвіску і вам доведеться значно частіше контролювати її стан. Ще такі диски по ціні будуть значно дорожче своїх литих аналогів. На користь яких саме легких дисків на літній сезон зробити свій вибір вирішувати тільки вам. Пам'ятайте, що роблячи свій вибір потрібно враховувати комфорт і безпеку їзди на автомобілі.

13 березня 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]