Ремонт литих дисків

Одними з найбільш поширених причин, по якій автомобільний диски потребують ремонту виступає механічне пошкодження від удару при наїзді на вибоїну, бордюр та інші перешкоди, що зустрічаються на дорозі. У зв'язку з цим, досить складно уникнути різних відколів, подряпин, тріщин, а в деяких випадках можлива і втрата цілісності всієї конструкції. Сучасні майстри пропонують водіям рішення даної проблеми - ремонт литих дисків. Що пропонують майстри і чи є в цьому доцільність, давайте розбиратися.

Відновлюємо геометрію автомобільного диска

У разі незначного пошкодження геометрії катка Вам запропонують його прокатку на спеціальному верстаті, який допоможе усунути рівень перекосу дисків. Правда, якщо даний відхилення в межах пари градусів, то вирішити цю проблему майстер здатний і вручну.

Якщо пошкодження досить сильне, то без витягування диска не обійтися. Для цих цілей використовується спеціальне обладнання, на якому незначно витягають під тиском. У такому випадку застосовується лише фізична сила і виріб не нагрівається.

У разі відсутності одного з елементів в геометрії диска сучасні майстри пропонують його заміну. Для цього в першу чергу проводять аналіз фрагмента, щоб визначити чи підійде він. Після чого за допомогою зварювання вбудовують в диск. Для того, щоб було не видно зварювальних швів, майстер затирає і полірує їх. Далі проводитися перевірка якості і прокатка диска з метою перевірки геометрії.

Рихтування, як ремонт литих дисків

ремонт литых дисков

Якщо на автомобільному диску є вм'ятина, то без рихтування просто не обійтися. Тут не можна забувати, що деформований виріб ні в якому разі не нагрівають. В іншому випадку змінитися структура металу. Найкраще використовувати при незначних пошкодженнях молоток, а при великих - кувалду. Спочатку потрібно деформований місце вирівнювати за допомогою молотка і лише після цього проводити основну частину рихтування. Не забувайте, що в разі механічних ударів литий диск досить сильно страждає, тому будь-які маніпуляції повинні бути максимально обережними. Майстри, як правило, для рихтування вибирають спеціальний молоток, який менш травмує метал. Якщо пошкодження досить сильне вдаються до використання верстата, оснащеного гідравлікою, центрування і іншими не менш важливими насадками.

По суті будь-який ремонт литого катка - це теж механічне пошкодження литого вироби і тут одне не вірне рух здатне зламати диск остаточно. Та й після ремонту досить складно говорити про те, скільки такий каток прослужить Вам, тому якщо пошкодження незначне і потрібен тільки незначний ремонт, то можна і вдатися до нього. В інших випадках куди виправдати буде придбання нових дисків.

8 січня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]