Як правильно встановити зимову гуму?

Купивши добротну автомобільну гуму – це означає, що ви виконали пів справи, а друга її половина – це їх правильний монтаж, котрий також важливий.

Доволі часто власники автомобілів не розуміють, як правильно встановлювати зимову гуму, а в шиномонтажі по незнанню або лінощам ставлять покришки неправильно. Щоб цього уникнути давайте розглянемо основі критерії того, як повинна стояти зимова гума на автомобілі.

как правильно поставить зимнюю резину

Як правильно поставити зимову гуму: основні критерії

  1. Ти малюнка протекторів і направлення обертання колеса. Більшість сучасних покришок мають направлений малюнок протектора. Такі шини повинні бути встановлені строго у визначеному направлені, яке потрібно уточнити перед монтажем гуми. Якщо направлений малюнок відсутній, то покришки можуть бути встановлені будь-якою стороною.
  2. Правильність сторін покришок.

Коли малюнок на зимовій гумі не симетричний, то обов’язково потрібно звертати увагу на внутрішню і зовнішню сторони при встановлені покришок на автомобіль.

Внутрішня сторона позначається – Inside і повинна бути встановлена у внутрішній частині по ходу руху автомобіля, а зовнішня – Outside і встановлюється з зовнішньої частини автомобіля.

Ці обмеження відносно встановлення пов’язані с особливостями роботи протекторів автомобільних покришок.

23 вересня 2016
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]