Рейтинг кращих шин 2018/19

Одним з вельми хвилюючих питань багатьох сучасних автомобілістів є вибір автомобільної гуми. Адже тут потрібно знайти оптимальний варіант, який задовольнив би за своїми зносостійкими характеристиками і відмінним зчепленням з дорожнім покриттям. Одночасно з цим потрібно «вписатися» в певний бюджет» і підібрати варіанти, який би створювали прийнятний акустичний комфорт. Останній критерій вельми актуальний при купівлі бюджетних покришок, які характеризуються низькоякісної шумоізоляцією.

Рейтинг шин

Фахівці компанії «АвтоДискиUA» склали рейтинг шин, які найбільш популярні серед власників автомобілів. Варто відзначити, що рейтинг був складений на основі думок автомобілістів, а також керуючись світовими рейтингами.

Комфортність по-французьки від Michelin

Даний концерн за своїми масштабами займає друге місце в усьому світі. Дана компанія захоплює велика кількість європейських брендів зі світовим ім'ям. Свої лаври популярності компанія заслужила завдяки випуску якісної продукції, що створює комфортність водіння, для автомобілістів різних рівнів. М'які покришки, стійкі до зношування і відмінно підходять для використання в гоночних змаганнях.

Японське досконалість - покришки Bridgestone

Лідируючі позиції продукція Бриджистоун займає вже більше 10 років. Асортимент компанії вражає, так як гуму можна вибрати для легкового автомобіля, для транспортних засобів з підвищеною прохідністю і вантажівок. Автопокришки застосовують для гоночних болідів. До особливостей шин варто віднести:

 • якість, перевірена часом;
 • стійкість до пошкоджень;
 • відмінна керованість будь-яким транспортним засобом;
 • міцний каркас.

Однак, якщо говорити про зносостійкості гуми, то вона знаходиться на середньому рівні.

Бездоганність і відмінна керованість з Continental

Автомобільна гума Континенталь ставитися до преміум-класу. Незважаючи на те, що такі шини доступні не всім автомобілістам в рейтингу шин вони як і раніше займають лідируючі позиції. Варто відзначити, що незважаючи ні на що Continental не вносить ніяких коригувань в заявлену ціну виробів. Щодо переваг покришок, то тут варто відзначити:

 • бездоганна якість;
 • високий рівень комфорту;
 • відмінні тягово-зчіпні характеристики;
 • відповідність потребам і побажанням водіїв.

Pirelli – якість, перевірена на гоночних треках

Основними напрямками цієї італійської компанії виступає випуск автомобільної гуми для гоночних треків і для їзди по дорогах загального значення. Головною особливістю виробника виступає застосування досвіду «гонщика» для виготовлення гуми для широких мас, у яких дійсно вражаючі показники стійкості і керованості на високій швидкості.

Унікальність та високу якість Goodyear

Даний європейський виробник пропонує автомобільну гуму для всіх сезонів. Goodyear - це мультинаціональний холдинг, що складається з кількох брендів, що випускають покришки для легкових і вантажних автомобілів. Такі автошини відрізняються:

 • витривалістю;
 • відмінними тягово-зчіпними характеристиками;
 • міцні боки.

Правда, тут варто відзначити, що на якість покришок має безпосередньо вплив країна, в якій вони виробляються. Компанії розташовані в центральній Європі та Прибалтиці. Якість значно краще у продукції, виробленої в Європі.

Якщо Ви сумніваєтеся у своєму виборі, а складений рейтинг не дав відповіді на всі питання, то звертайтесь до наших менеджерів, вони допоможуть зробити гідний вибір!

8 листопада 2018
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]