Колісні диски Borbet

Дискова продукція Borbet – це всесвітньо відомі колеса, які покорили серця мільонів автомобілістів, так як диски Borbet відгуки мають виключно позитивні. Ці колеса ви можете купити, як серед представлених варіантів в магазині «АвтоДискиUA», так і під заказ будь-яку модель, що сподобалась.

Головний офіс компанії знаходиться в Халленберзі (Германії). Сама ж компанія має виробничі потужності не тільки на території Германії, но і Австрії, Південній Африці та США. В цілому штат компанії досягає двох тисяч працівників. Завдяки цьому щорічно випускається близько 9 000 000 одиниць виробів. По ціні диски Borbet BMW в інтернет-магазині «АвтоДискиUA» від 2200 грн.

Продукція даного бренду представлена чотирьома лінійками:

  1. Classic – бюджетний варіант катків. Найбільш популярною моделлю в цій категорії виступають Borbet СС. Відмінною рисою є відсутність фрезерної обробки. Незважаючи на низьку ціну колеса відрізняються міцністю, цікавим малюнком та надійним покриттям. Широкий типорозмірний ряд дозволяє підібрати ідеальний варіант на будь-який автомобіль.
  2. Premium – колеса для статусних та дорогих транспортних засобів. Характеризуються розкішним дизайном та зносостійкістю фінішної обробки.
  3. Sports – вироби для спортивних автомобілів.
  4. Van – найміцніші колісні диски, які підходять для «паркетників» та вантажопідйомних автомобілів.

Де купити диски Borbet (Борбет) R18?

Заходьте в інтернет-магазин «АвтоДискиUA» та вибирайте ідеальний комплект коліс тільки для вас. Співпрацею з нашою компанією залишились задоволені багато покупців, підтвердженням тому виступають численні відгуки покупців. До того ж, на сайті ціни на представлену продукцію доволі адекватні і завжди актуальні, а здійснити покупку можна без будь-яких предоплат.

Залишайте заявку на зворотній дзвінок вже зараз, і ми допоможемо обрати саме ваші катки.

диски borbet

13 жовтня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]