Які диски ставити взимку, а які влітку?

Завдання автомобіліста - в будь-яких обставин, незалежно від пори року, мінливості погоди зберегти функціональність і безпеку машини, вирішити які диски ставити взимку, а які влітку не з точки зору їх вартості, а робочого потенціалу. Експерти авторинку не можуть прийти до єдиної думки які диски - литі або штамповані - демонструють кращі їздові характеристики взимку, а які потрібно встановлювати, готуючи авто до літньої експлуатації.

Сталеві - взимку, литі - влітку

Какие диски ставить зимой, а какие летом?

Практичний досвід водіїв зі стажем свідчить про те, що вибирати тип дисків слід, орієнтуючись на індивідуальні експлуатаційні характеристики і обставини, з огляду на:

  • - стан доріг, за якими регулярно їздить авто, - якщо машина пересувається по якісному асфальтованому покриттю, без виїздів в заміську зону, то литі колеса можуть використовуватися і в зимовий період;
  • - погодні умови регіону, в якому проживає автолюбитель, - якщо зима в регіоні тепла і малосніжна, то не варто відмовлятися від литих автодисків, які виглядають презентабельно і мають відмінні їздовими характеристиками;
  • - якість дисків - вироби європейських, японських, американських брендів витримують значні робочі навантаження в будь-який час року, вони міцні і надійні, на відміну від дешевих китайських, тайваньських аналогів - їх недоцільно застосовувати взимку, тільки влітку;
  • - дизайн автодисків - моделі з тонкими спицями швидко забиваються снігом, в результаті чого порушується балансування, деталі підвіски покриваються іржею, тому для зими краще застосовувати вироби з великими елементами або віддати перевагу штампуванні.

Вирішуючи для себе, які диски застосовувати взимку, а які влітку, водій повинен врахувати і той момент, що дешеві легкосплавні моделі можуть потріскатися при критично низькій температурі повітря, штампування не боїться морозів, вона розрахована на експлуатацію в будь-який час року. Недостатньо якісні легкосплавні колеса іржавіють під впливом реагентів, які використовуються для посипання доріг в зимовий період, - важливий аспект, про який не можна забувати.

Ідеальний варіант для цілорічної експлуатації - ковані моделі. Пропонуються за високою ціною, що негативно позначається на популяризації серед середньостатистичних українських автомобілістів. Ковані моделі зустрічаються в комплектації преміальних седанів, позашляховиків, ліфтбек, спорткарів.

3 грудня 2020
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]