Що таке секретки на колеса?

Багато автомобілістів, що таке секретки на колеса і що це необхідно для захисту від угону машини. Під секретками увазі гайки або болти, які мають унікальну форму головки. Їх монтують на місце штатного кріплення. А ось відкрутити їх можна за допомогою спеціального ключа, який входить в комплект секреток. При їх виборі дуже важливо приділяти увагу не тільки зовнішнім виглядом, але і технічними характеристиками. І пам'ятайте, що секретний профіль має свої індивідуальні розміри, тому ключем від іншого комплекту, навіть якщо він практично на перший погляд ідентичний, буде просто неможливо.

Різновиди секретки на колеса і що необхідно знати

Сьогодні на ринку представлені такі види секреток:

  1. Ексцентричні представлені у вигляді поглиблення круглої або складної форми.
  2. Дірчасті представлені головкою болта, яка має одне або кілька отворів, в які вставляють виступи ключа циліндричної форми. Варто зазначити, що такий варіант секреток добре знайомий водіям, які мають великий стаж, так як їх принцип роботи схожий з гвинтовими замками, які масово використовувалися для закривання гаражів в 90-і роки.
  3. Фігурні мають в торці поглиблення геометричних фігур, які найчастіше асиметричні і неправильні.
  4. Шліцьові болти мають на гранях додаткові шліци, які або поглиблені всередину, або виступають назовні.
  5. Комбіновані секретки поєднують кілька перерахованих вище варіантів.

Левова частка гвинтів виготовлені з міцної сталі, в більш окремих випадках зустрічається титановий сплав. У наборі йде чотири вироби і ключ. Варто відзначити, що секретки відомих виробників мають маркування.

секретки на колеса что это

Тонкощі вибору секреток

Підбираючи секретки для свого автомобіля в першу чергу необхідно визначитися, що дійсно найбільш важливо - простота або надійність гвинта. Якщо говорити про простоту, то цей критерій вибирають ті, хто не хоче сильно возитися з викручуванням секретки в разі втрати ключа. Правда, і злодії в такому варіанті сильно возитися не будуть.

При виборі секретки варто ознайомитися з матеріалом, який використовували для їх виготовлення. Одними з кращих матеріалів вважається титан або загартована сталь. Якщо важлива краса вироби і хороший захист від іржі, то варто придивитися до тих болтів, що передбачають нанесення хрому або нікелю.

Пам'ятайте, що секретки з м'якого матеріалу - це ненадійний захист від викрадення автомобіля. Та й межі досить швидко зношуються, а це може привести до труднощів демонтажу колеса.

секретки на колеса что это

Поради щодо вибору секреток від «АвтоДіскіUA»

Підбираючи секретки рекомендуємо звернути увагу на наступні моменти:

  1. Купуючи виріб через інтернет-магазин необхідно орієнтуватися на маркування, яку проставляють надійні постачальники.
  2. Для штампованих ковзанок варто вибирати секретні болти, у яких передбачено, що крутиться кільце. Рекомендуємо звернути увагу на ті елементи, у яких товсті стінки і їх просто за допомогою грубої сили неможливо.
  3. Приділіть увагу якості матеріалів. Якщо виріб з більш м'якого металу, то профіль малюнка буде глибше. Це необхідно для того, щоб індивідуальний ключ не «злизав» межі.
  4. Буде не зайвим перевірити чи можливо секретку захопити за допомогою трубного ключа.
  5. Вибирайте тільки якісний товар, який продається в оригінальних упаковках. Там все є інструкція з експлуатації. Та й Ви будете впевненими в надійності придбаного вироби.

Залишилися питання? Тоді швидше телефонуйте нашим менеджерам, щоб отримати на них відповідь, а також оформити замовлення на якісні секретні болти.

20 липня 2018
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]