Чому при виборі диска з п'ятьма кріпильними отворами, на фотографії їх тільки чотири?

Автомобілісти з невеликим досвідом покупки автодисків, нерідко задаються питанням - чому при виборі диска з п'ятьма кріпильними отворами, на фотографії їх тільки чотири, побоюючись того, що при замовленні моделі вони отримають вироби невідповідного формату. Пояснити подібну ситуацію досить просто - на сайті демонструються моделі в одному і тому ж дизайні, але з різною кількістю отворів для кріплення. Наявність на фото 4 отворів замість 5 - це зовсім не означає, що інтернет-магазин автодисків поставляє клієнтам колеса, які вони не замовляли. Не варто переживати, наші менеджери ретельно ставляться до комплектації замовлення, - виключена відправка дисків з чотирма кріпильними отворами, якщо від автомобіліста надійшло замовлення на автодиски з п'ятьма кріпленнями.

Основні критерії вибору дисків

Почему при выборе диска с пятью крепежными отверстиями, на фотографии их только четыре?

Асортимент автодисків величезний - моделі відрізняються по типорозміру, ціною, виробнику, що ускладнює вибір комплекту дисків, особливо для водіїв, які недостатньо добре орієнтуються в правилах підбору. Рекомендуємо починати процедуру з типорозміру, з огляду на:

  • R - діаметр, який позначається в дюймах;
  • W - ширина обода, яка вимірюється в дюймах;
  • ЕТ - відстань від привалочной площині до серединою ширини диска, вимірюється в мм;
  • PCD - кількість отворів для кріплення, діаметр кола їх розташування;
  • DIA - діаметр центрального отвору.


Не обов'язково вибирати вироби штатного типорозміру. Можна відійти від стандарту, але в межах допустимих значень, враховуючи конструктивні особливості автомобіля.

Після визначення з типорозміром, приступайте до вибору автодисків по виробнику та вартості. Більшість виробів проводиться в Китаї, навіть якщо на них стоїть торговий знак БМВ, інших відомих європейських брендів. При цьому, вартість оригінальних колісних дисків 2-3 разів дорожче реплік (аналогічних виробів без значка). Доцільно вибирати моделі з середньої цінової категорії - гарна якість виконання, доступна ціна, прекрасні експлуатаційні характеристики. В останню чергу визначитеся з дизайном - сучасна промисловість випускає вироби в розмаїтті кольорів, дизайну. Можна вибрати литі, ковані, сталеві автодиски, колеса в однотонному або комбінованому виконанні, з тонкими і товстими спицями, цікавими деталями дизайну.

15 грудня 2020
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]