Тест літніх покришок 215/65 R16 для кросоверів від німецького автоклубу ADAC

Німецькими експертами автомобільного клубу ADAC було проведено випробування 15-моделей літніх покришок, які підходять для автомобілів класу SUV. Для тестування були відібрані шини з індексом швидкості H. Індекс навантаження у багатьох обраних моделей становив 98. Правда, в тест вирішили включити також дві посилені покришки, індекс яких дорівнює 102. Всі покришки тестувалися на автомобілі марки Volkswagen Tiguan.

За підсумками проведеного тестування було виділено два явні лідери, яким поставили оцінку «добре». Йдеться про шини Goodyear і Cooper. У обох моделей не було виявлено ніяких недоліків ні по якій з дисциплін. Оцінку «задовільно» було дано одинадцяти моделям автогуми. Вони змогли успішно виступити за всіма тестованим категоріям. Дев'ять моделей оцінку знизили через слабкі показники на мокрому асфальті. Винятком стали покришки Barum і Nokian. До них були зауваження через низьку паливну ефективність, а також слабкі показники на сухому дорожньому покритті.

Покришки від Michelin заробили оцінку «посередньо». Дана модель показала низькі показники зчеплення при гальмуванні і проходженні поворотом по мокрому дорожньому покриттю. Правда, показники стійкості щодо зносу будуть у даної гуми найвищими. У рейтингу була і оцінка «погано», яка дісталася шинам від Yokohama. Вони відрізняються досить низькими їздовими характеристиками на мокрому покритті.

Підводячи підсумки проведеного тесту експерти ADAC відзначали, що особливостями автомобільної гуми, яку встановлюють на кросовери, полягає в наявності маркування M + S. Вона говорить про те, що такі шини адаптовані для зимових умов. Варто відзначити, що в тільки шість моделей тестованих покришок мали таке маркування. Фахівцями автоклубу було проведено додаткове випробування, яке дозволило визначитися з рівнем зчеплення гуми на снігу.

Результати в складанні рейтингу до уваги не брали. Однак було відзначено, що тільки дві моделі, що мають маркування M + S, відрізняються оптимальними характеристиками на засніженій поверхні. Тут можна сказати, що для зими найкраще використовувати зимову гуму, у якій є маркування у вигляді сніжинки і гори.

Однак, не варто забувати, що тест проводився по якісному дорожньому покриттю, якого в Україні практично немає. У зв'язку з цим, доцільно покладатися не тільки на думки експертних тестів, але і враховувати рекомендації професійних фахівців, яких ви зможете знайти в інтернет-магазині «АвтоДіскіUA».

Докладні результати у відео

7 березня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]