Історія успіху популярного бренду ZW

ZW

На світовому автомобільному ринку вже протягом десяти років лідируючі позиції займає малайзійський виробник колісних дисків ZORAT WHEELS (ZW). За роки продуктивної праці компанія створила різноманітну і справді унікальну лінійку легкосплавних колісних дисків, які здатні стати гідними конкурентами по зносостійкості і якістю навіть продукції еліт класу. За рахунок широкого асортименту типорозмірів і дизайнерських ідей диски ZW є воістину універсальними комплектуючими, які підійдуть практично під будь-яку модель автомобіля.

Історія розвитку і успіху zw

Невелика компанія ZORAT WHEELS з Нанкіна до завоювання світового ринку на китайському автомобільному ринку повільно, але досить таки впевнено вибудовувала свою мережу споживачів. Її праці були немарними, і вже за три роки плідної праці ZW перетворився на впізнаваний бренд зі своєю персональною цільовою аудиторією.

Однак на стійких позиціях на внутрішньому ринку компанія не зупинилася. За рахунок того, що заводські потужності ZW розташовані недалеко від Шанхайських портів, компанія змогла надати на європейський ринок свою продукцію за досить вигідною вартості, тому що істотно економила кошти на транспортуванні.

ZW

Асортимент колісних дисків ZORAT WHEELS представлений майже 60 моделями і більше 300 типорозмірами. Саме цей факт у поєднанні з високою якістю сприяв тому, що бренд ZW завоював популярність і на автомобільному ринку Європі. Не варто залишати без уваги і те, що виробник пропонує свою продукцію в широкому ціновому діапазоні. Завдяки цьому колісні диски доступні широкому загалу. З виходом на європейський ринок ZORAT WHEELS значно посилила свої стандарти якості, а також контролю процесу виробництва. Вони були підвищені до рівня TUV Rheinland - знак якості сертифікованої компанії Німеччини.

Своїх шанувальників компанія регулярно радує новими і досить цікавими моделями автомобільних дисків. Найважливіше, що бренд ZW постійно крокує в ногу з автомобільною модою, тому продукція компанії завжди в тренді.

Компанія ZORAT WHEELS розпорядженні своїм персональним дослідницьким центром, в якому постійно вдосконалюють і створюють нові диски. Важливо те, що кожен диск, який зійшов з конвеєра, піддається численним тестам на їх стійкість до зношування, міцність, балансування та інше.

ZW

Візитна картка Zorat Wheels виступає відмінною якістю дисків і доступна ціна

По терміну служби і якості колісні диски ZORAT WHEELS значно перевершують аналоги свого цінового сегмента. Продукція виготовляється в ливарній камері під досить низьким тиском, що дозволяє звести до мінімуму такі виробничі недоліки, як мікротріщини і порожнечі. Відмінною балансування і стійкості до деформування ZW зобов'язані перевіреному часом складом сплаву.

Ще однією незаперечною перевагою компанії виступає доступна вартість колісних дисків для звичайного автолюбителя. За порівняно невеликі гроші, які були вкладені в диски ZORAT WHEELS, ви кардинально зможете змінити зовнішній вигляд свого автомобіля.

ZW

Диски zw на українському ринку

Дана компанія-виробник відрізняється досить широкою і розгалуженою мережею на території України. за рахунок цього питань щодо сервісу і технічної підтримки практично ніколи не виникає, тому що все вирішується швидко і максимально якісно. Якщо ви також хочете кардинально змінити дизайн автомобіля, надавши йому ексцентричності, індивідуальності і респектабельності за доступною ціною, то з дисками ZW вам це цілком вдасться. Купити диски в Харкові ви зможете в магазині "Авто Диски UA", який розташований на авторинку "Лоск". Також у нашому магазині ви можете придбати диски ZORAT WHEELS незалежно від вашого місця розташування. Все що вам потрібно це зв'язатися з нашими менеджерами зручним для вас способом, заглянув в розділ "контакти".

3 листопада 2015
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]