Опис сталевого диска R14

Ні для кого вже давно не секрет, що диски на авто на 14 стальні є найбільш масовим варіантом коліс, які встановлюють на машини і автомобілісти, і виробники. А все тому що така дискова продукція одразу ж вигідно відрізняється рядом якостей:

  1. Доступна ціна обумовлена практично повною відсутністю труднощів в процесі виготовлення. Диски виготовляють з листових металів методом штамповки.
  2. У випадку форс-мажорних ситуацій колесо просто помнеться, а в згодом його можна відновити.

Одним словом, диск стальний R14, ціна якого доступна для любого автомобіліста, ідеальне рішення для українських доріг. А вони як всім відомо в далеко не ідеальному стані.

Звичайно же, залізна дискова продукція має і свої недоліки. Мова йде про порівняно велику вагу, низьку стійкість до корозії та неабияким зовнішнім виглядом. Правда, і тут варто сказати, що багато виробників вже максимально стараються зменшити вагу колеса і покривають спеціальними захисними засобами, які перешкоджають розвитку іржі. А питання зовнішнього вигляду з легкістю вирішується за допомогою різних ковпаків. На зиму штамповані диски дійсно ідеальне рішення для доріг України.

Стальні диски R14 купити в «АвтоДискиUA»

R14 на авто

Підібрати нові колеса для свого автомобіля, які будуть гарантовано відповідати рекомендаціям виробника ви зможете на сайте компанії «АвтоДискиUA». Все що вам необхідно, так це зв’язатися з нашим менеджером по телефонам, що вказані в розділі «контакти». А краще залиште заявку зворотного дзвінка, вказавши хвилююче питання та зручний час зв’язку з вами. Ми негайно подзвоним, щоб дати відповіді на хвилюючі питання.

10 липня 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]