Які вибрати секретки на колеса Ланос

Власники бюджетних автомобілів рано чи пізно приходять до необхідності придбання секреток на Ланос. І це не розкіш, а необхідний засіб безпеки, яке вбереже вас від розчарувань і зайвих витрат. Так хто вони такі, секретки, ці маленькі берегині ваших коліс.

Секретка - це болт, який має спеціальну конструкцію, яка не дозволяє відкрутити його без спеціального ключа. Залежно від конструкції головки їх умовно поділяють на такі типи:

  • конічні;
  • ексцентричні;
  • з малюнками різної форми;
  • з отворами.

Кожен з цих типів має свої переваги і недоліки. Вироби з опуклими елементами менш надійні в порівнянні з увігнутими. З іншого боку отвори і борозенки восени і взимку часто засмічуються і виникають труднощі з демонтажем кріплення. Тому вибираючи той чи інший тип ретельно зважте всі за і проти.

секретки на колеса Ланос

Які повинні бути секретка для Ланоса

У стандартній комплектації автомобіль оснащується сталевими дисками і колісними болтами М12 * 1.5. Підстава головки має конус для більш щільної фіксації на диску. Саме за цими параметрами, а також довжині виробляють підбір кріплення. Якщо ж на автомобілі встановлені нестандартні диски, то слід уважно подивитися на наявність конуса, а також діаметр головки болта, тому як останній може просто не встати на своє місце.

Якими повинні бути надійні кріплення?

Сьогоднішній ринок секреток представлений величезною кількістю примірників. Тут найголовніше вчасно зорієнтуватися і віддати перевагу якісній продукції. "А яка це - якісна?", - запитаєте ви. Перш за все зверніть увагу на компанію-виробника, а також на упаковку вироби. Наступний критерій це комплектація. Бажано щоб в комплекті було дві головки замку, а ще краще додатковий п'ятий болт, про запас. Далі зверніть увагу на матеріал, з якого вони виготовлені. Він повинен бути міцним і не піддаватися корозії. Наступне - це рівень "секретності". Головка повинна мати мінімальну висоту, щоб виключити її несанкціонований демонтаж за допомогою газового ключа або екстрактора. В ідеалі для цих цілей необхідно, щоб на капелюшку було кільце, що обертається, яке повністю виключає можливість крадіжки коліс. При можливості віддайте перевагу тим виробам, які будуть стає врівень з вашими дисками.

Де купити якісні секретки

Якщо ви вже вирішили придбати секретки на колеса Daewoo Lanos, то не поспішайте бігти в найближчий магазин. Як правило, продавці в вашому місті купують товар в одному і тому-ж місці, а значить і різноманітність кріплення буде мінімальним. Здивуйте зловмисника придбанням нестандартних болтів, до яких він буде явно не підготовлений. Для цього зверніться у avtodiski.net.ua. У нас ви знайдете величезний вибір виробів як бюджетного, так і преміум сегменту. Якщо у вас виникли питання зверніться до наших операторам і вони вам допоможуть.

4 березня 2020
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]