Kosei диски - надійність та довговічність

Легкосплавні диски Kosei Racing – це продукція одного із світових лідерів на автомобільному ринку. Адже не дарма ця торгова марка вже давно вважається доволі сильним гравцем в цій галузі та багато років утримує пальму першості. З’явилась компанія ще в 1950 році в Японії. Там же розташовані і виробничі потужності компанії. В Україні мінімальна ціна диска цього бренду стартує з 2400 гривен.

Kosei диски: технічні параметри

Свою довіру продукція цієї торгової марки завоювала за рахунок гарних технічних параметрів:

  1. Конструкція дисків витривала, високоміцна та стійка до виникнення мікротрищин та и пустот. Все це можливо за рахунок унікального методу виробництва, а точніше прокатки ободу.
  2. Мала вага диску дозволяє продовжити термін придатності підвіски. Та й динаміка автомобіля із-за полегшеної конструкції в рази краще.
  3. Фінішному покриттю виробу виробник приділяє особливу увагу. Саме завдяки цьому колісна продукція надійна захищена від розвитку коррозії.

Серед українських автомобілістів користуються попитом диски Kosei R16 та R15. Їх можна встановити практично на будь-який автомобіль. До того ж, широкий вибір моделей та дизайну дозволяє кожному автомобілісту знайти колеса відповідно зі своїми смаковими перевагами. Великий вибір типорозмірів ще один плюс виробнику.

Обрати свій варіант дисків ви можете в каталозі інтернет-магазина «АвтоДискиUA». Наші менеджери завжди проконсультують по обраній моделі, розкажуть про особливості та допоможуть з вибором потрібного типорозміру. Впевнені, що ціни на диски вас тільки порадують. Головне, що вони завжди актуальні на нашому сайті. Та й умови співпраці, як і чіткість та швидкість роботи радують наших клієнтів. Про що свідчать численні відгуки на нашому сайті.

kosei диски

17 листопада 2017
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]