Передісторія АвтоВАЗу

АвтоВАЗ є однією із старовинних компаній в СНД по виробництву автомобілів. Її історія починається з 1966 року, коли тільки почалося проектування заводу. Будівництво почалося в тому ж році, за допомогою італійського автомобільного концерну «Fiat». Період будівництва АвтоВАЗу зайняв цілих 4 роки, на цю справу були залучені кращі інженери і конструктори з усього Союзу.

Виробництво автомобілів було запущено в березні 1970 року. Першим випущеним автомобілем є «Жигулі», правда його тираж був зовсім невеликим 10 автомобілів. У наступні періоди виробництво розширювалося, при цьому розробляючи все нові технології з конструювання автомобілів.

На сьогоднішній день, компанія АвтоВАЗ, випускає в рік близько 1,12 мільйонів автомобілів. При цьому варто відзначити, що частка АвтоВАЗу на автомобільному ринку становить 17,55%, це досить великим показник, враховуючи, що у Mercedes-Benze - 35,8%.

Предыстория АвтоВАЗ

Купити легкосплавні диски на ВАЗ 2109

Все ще думаєте, де б купити півгодини якісні диски на ВАЗ 1209? Більше можете не переживати, на нашому інтернет-магазині представлений величезний вибір різноманітних дисків. Запевняємо Вас, ви залишитеся задоволені якісним і недорогим товаром.

Різноманітність дисків на ВАЗ 2109

На сьогоднішній день є два типи дисків на автомобіль ВАЗ 2109, перші - сталеві, а другі - литі. Які з них краще і що з цього вибрати, вже вирішувати Вам, але для початку, пару слів про кожен з даних дисків.

Сталеві диски на ВАЗ 2109 - виготовляються з міцного сплаву, характеризуються високою міцністю і довговічністю. Багато водіїв вважають за краще саме їх, так як ремонт сталевих дисків обходиться дуже дешево, плюс немає ніяких проблем з їх кріпленнями, тому що підійдуть болти, на які до цього були встановлені заводські. Варто підкреслити їх здатність витримувати сильні удари, іншими словами якщо ви на швидкості випадково в'їхали в яму, ймовірність пошкодження диска мінімальна, а якщо його і пошкодило, то ремонт майже не «вдарить» по вашому гаманцю.

Однак, сталеві диски на ВАЗ 2109, мають і пару мінусів. Одним з головних, є їх важку вагу, через якого автомобілем стає важче управляти, що в наслідок тягне за собою велику витрату палива. Використання кованих дисків позначається і на гальмівному шляху, так як через додаткової ваги турбуватися трохи більше часу на його виконання. Негативний вплив також доводиться і на балансування автомобіля в цілому.

Литі диски на ВАЗ 2109 - багатьох водіїв вони «завойовують» своєю красою і стилістикою. Безперечно, що вони різноманітні і цікаві, також в цілому покращують вигляд вашого автомобіля, але хочеться підкреслити і їх характеристики. По-перше, через їх легкої ваги поліпшується керованість автомобіля, що позитивно позначається на ходової, та й в цілому зменшує вживання палива. Плюс вони дуже зручно кріпляться, за рахунок використання певного типажу болтів.

Крім позитивних якостей, литі диски на ВАЗ 2109, також мають ряд недоліків. Для початку варто відзначити їхню цінову політику, так як вона не кожному водієві по кишені, багато саме тому і вважають за краще сталеві диски, тому що вони дешевші. До того ж, литі диски не переносять серйозні навантаження, тобто їзда на них по заметах або поганій дорозі може негативно позначитися на них. Плюс їх ремонт не дешевою, він влетить вам у копієчку.

Наостанок варто відзначити, що перед покупкою дисків, подумайте для чого вони вам потрібні, для краси або для їзди. Якщо просто покрасуватися і поліпшити вигляд автомобіля, то вибір за литими дисками. Ну, а для робочих цілей і повсякденної їзди рекомендуємо ковані диски, так як вони коштують не так дорого, та й якщо, що ремонт дешевий.

6 серпня 2019
Введіть Ваше ім'я і номер телефону. Наш оператор зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни.
замовити
Замовити
Интернет-магазин шин и дисков
г. Харьков, ул.Морозова 13-б оф.614 время работы: пн. - сб. 9 - 18 61000 Украина, Харьков
+38 (057) 766-36-47, +38 (068) 777-19-08, +38 (099) 777-19-08 [email protected]